Helmut von Glasenapp: Az öt világvallás. Bráhmanizmus, buddhizmus, kínai univerzizmus, keresztényég, iszlám. Negyedik kiadás. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói vászonkötés, papírkötés védőborítóval.
Keresztyén énekes könyv a dunántúli ágostai hitvallású evang. egyházkerület tulajdona. Magyaróvár, 1891. Czéh Sándor. Illusztrált egészvászon kötésben, a sarkán kopásokkal
Lelki kincs. Imádságos- és énekeskönyv a keresztény kath. ifjuság számára. Bp.-Kevelaer, 1929, Jansen Károly, 384 p. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel, vászonborítású kartontokban.
Joannis Nepomuk Alber [Alber Nepomuk János (1753-1830)]: Institutiones Hermeneuticae Scripturae Sacrae Novi Testamenti. Tom. III.: Introductio in libros reliquos Novi Testamenti, et erorum exegesis.
Pestini (Pest), 1818, Joannies Thomae Trattner (Trattner János Tamás), 431+1 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, lapszéli foltokkal, néhány lapon szúrágás nyomaival.
Hock János: Képes Biblia. Bp. 1989, Szent István Társulat. Az 1900. évi kiadás reprintje. 50 színes képpel ábrázolt. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Schematismus Provinciae Hungariae Sanctae Maria Ordinis Fratrum Minorum S. P. N. Francisci. 1913., A Szent Ferenc-rend Szűz Máriáról nevezett magyarországi tartományának...névtára az 1913.évre. Esztergom,1913-1912, Buzárovits Gustáv ,51+1+XX+2+22+1 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Hoppe Alfréd: Krisztus az én életem. I. kötet. Bp.-Winterberg-New York, 1923, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.