Books: Religion

Number of items: 44

17294.

8 000 HUF
13
Siegmund Freud: Mózes és az egyistenhit. Bp., 1946, Bibliotheca. Ford.: F. Ozorai Gizella. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban. Kiadói szakadozott papír védőborító.
17295.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp.,1931, Dante. Harmadik kiadás. Szövegközti képekkel, egészoldalas képtáblákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17296.

2 000 HUF
S. Szabó József: Református egyházunk nagyjai. IV. kötet. Debrecen, 1912, Hegedűs és Sándor. Ajándékozási sorokkal. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
17297.

3 000 HUF
Sebestyén Jenő: A református nő lelkivilága I-III. köt. Tahitótfalu, 1927, Sylvester, 6+III+509 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítókkal, két kötet gerincén sérüléssel, hiánnyal.
17298.

2 400 HUF
Josef Donát: Summa Philosophiae Christianae I. Logica et Intruductio in Philosophiam christianam. Oeniponte (Innsbruck), 1935, Feliciani Rauch, VIII+227+1 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, az utolsó lapon kis gyűrődéssel.
17299.

1 400 HUF
Personalstand der Säkular- u. Regulär-Geistlichkeit der Erzdiözese Wien. Wien, 1938, Verlag der erzbischöflichen Ordinariats-Kanzlei. Bécsi érsekség személyzeti összesítője. Kissé kopott félvászon kötésben.
17300.

2 000 HUF
J. S. Albach: Heilige Anlänge. Gebete für katholische Christen. Német nyelven. Pest, 1861, Gustav Heckenast. Egészbőr kötés, kissé kopottas borítóval, aranyozott lapélekkel. Kettőből egy csat hiányzik.
17301.

3 000 HUF
17302.

1 000 HUF
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-bizottsága. Második kiadás. Egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
17303.

2 000 HUF
17304.

6 000 HUF
Uray Sándor: Kiáltásom halld meg Isten! Debrecen, 1914, Hoffmann és Kronovitz. Kiadói papírkötésben, koszos.
17305.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF