4 000 HUF
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Szász Károly. Bp.,[1926], Franklin, 238 p. Hatodik kiadás. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval.