Number of items: 292

Petőfi Sándor összes költeményei I-II. kötet. . I. köt.: 1842-1844. II. köt: 1845-1846. [Pest, 1848, Emich Gusztáv], 1 (címkép,acélmetszet, Barabás Miklós-Tyroler József mellképe a költőről) t.+2+390+4 p., 3+369+8p. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, javított sarkokkal, kissé foltos lapokkal, aranyozott lapszélekkel, összességében jó példányok.
17398.

10 000 HUF
28,57
34,25
13
Verne Gyula: A gőzház. I-II. köt. Ford.: Szász Károly. Bp., én., Franklin, 1-198;2+199-356 p.Oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17399.

10 000 HUF
28,57
34,25
Verne Gyula: Senki fia. I-II. köt. Ford.: Gal Mózes. Bp., én., Franklin, 1-210; 2+211-414+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
17400.

10 000 HUF
28,57
34,25
Verne Gyula: Sándor Mátyás. I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Bp., én., Franklin, 285; 279 p. Ötödik kiadás. Oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerincen kis sérülés, kissé laza fűzéssel, és az I. kötetben a hátsó két üres lapon firkával.
17401.

8 000 HUF
22,86
27,40
10
Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Harmadik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 197; 2+199-378 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, az I. kötet kissé laza kötéssel, a II. kötet borítójának hátán folttal.
17402.

8 000 HUF
22,86
27,40
Verne Gyula: A két Kip testvér. Budapest, é.n., Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda, 203 p.; Verne Gyula Összes Munkái sorozat George Roux eredeti rajzaival. Egyedül jogosított magyar kiadás. Festett, aranyozott, kissé sérült egészvászon kötésben, néhány foltos lappal.
17403.

8 000 HUF
22,86
27,40
Verne Gyula: A czetvadászok. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1902. Franklin. 158 l. 1 sztl. lev. /Verne Gyula összes munkái./ Festett, aranyozott kiadói vászonkötésben, belül a fűzésnél sérült
17404.

4 000 HUF
11,43
13,70
Verne Gyula: Utazás a föld körül nyolcan nap alatt. Ford.: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin, 279 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
17405.

4 000 HUF
11,43
13,70
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Szász Károly. Bp.,[1926], Franklin, 238 p. Hatodik kiadás. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
17406.

4 000 HUF
11,43
13,70
Hamvas Béla: A magyar Hüperion és más magyar vonatkozású esszék. I-II. köt. Hamvas Béla Művei 15-16. köt. Bp.,én., Medio. Benne: A magyar Hüperion, Az ősök útja és az istenek útja, Magyar vonatkozású esszék, Az öt géniusz, Bakony, A bor filozófiája. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17407.

5 000 HUF
14,29
17,12
9
17408.

5 000 HUF
14,29
17,12
9
Hamvas Béla: Arkhai és más esszék. (1934-1948.) Hamvas Béla Művei 7 köt. Bp.2002, Medio. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.
17409.

2 000 HUF
5,71
6,85

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.