Books: Other languages

Number of items: 15

Jules Verne: Les Chateau des Carpathens. Les Voyages Extraordinaires. Collection Hetzel. Illustrations par L. Benett. Paris, én., Hetzel, 1 t.+ 199 p.+ 3 t. Francia nyelven. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza címlappal és címképpel, az 1/2 oldal sarkán nagyméretű hiánnyal.
17338.

8 000 HUF
22,92
27,68
10
Madame de Fenouil: Recueil de Prieres de Madame de Fenouil. Dijon, 1866, E. Pellion. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, dúsan aranyozott, mintás lapélekkel, a táblák élein réz borítással, réz kapcsokkal, a réz borítás egy helyen kissé deformált, kissé kopott borítóval.
17339.

3 600 HUF
10,32
12,46
Andächtige Predigt- Mesz- und andere gelegenheitliche Lieder und Gebete. Komárom, é.n., Franciska Weinmüller. Német nyelven, újrakötött félvászon kötésben.
17340.

3 000 HUF
8,60
10,38
Friedrich Nietzsche: Also sprach Zarathustra. Aus dem Nachlaß. 1882-1885. Nietzsches Werke Taschen-Ausgabe. Band VII. Leipzig,én.,Alfred Körner, XXIX+502+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, három lap szélén sérüléssel (233/234, 235/236, 237/238.)
17341.

2 800 HUF
8,02
9,69
17342.

2 800 HUF
8,02
9,69
17343.

1 400 HUF
4,01
4,84
17344.

1 200 HUF
3,44
4,15
Arab nyelvű olvasó könyv. Iskolai tankönyv 4. osztályosok számára. Papírkötésben.
17345.

1 200 HUF
3,44
4,15
Annette von Droste-Hülshoff: Die Judenbuche. Ein Sittengemälde aus dem gebirgichten Westfalen. München, 1921., Rösl&C. Német nyelven. Illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
17346.

1 400 HUF
4,01
4,84
25
La Hongrie dHier et daujourd hui Paris, 1932. Les Ouvres Representatives 232p. Kiadói vászonkötésben.
17347.

La Hongrie d'Hier et d'aujourd 'hui Paris, 1932. Les Ouvres Representatives 232p. Kiadói vászonkötésben.

1 000 HUF
2,87
3,46
Elfe Ury: Das Ratstöchterlein von Rothenburg. Eine Erzählung für junge Mädchen von - -. Karl Mühlmeister színes képeivel. Leipzig,[1928], A. Anton & Co. Német nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
17348.

1 000 HUF
2,87
3,46
20
Craig Cabell: Terry Pratchett - The Spirit of Fantasy. London, 2011, John Blake. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
17349.

1 200 HUF
3,44
4,15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.