Tétel

Catalogue number:

17359.
391. Closed Online auction
Books: Minibooks

Description:

Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói vászonkötés. + Chemia dióhéjban. I. rész. Szervetlen chemia. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. + A szegedi boszorkánypörök. Vál., összeáll. és a bevezetőt írta: Oltvai Ferenc. Bp.,1976, Közgazdasági és Jogi. Minikönyv. Kiadói egészvászon kötés.

1 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.