Books: Minibooks

Number of items: 15

Szenczi Molnár Albert: Dávid Zsoltárok. Budapest, 1985, Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, kiadói papírmappában, benne Tolnai Gábor: A költő és a tipográfus c. tanulmányfüzet. Tótfalusi Kis Miklós által 1686-ban Amsterdamban kiadott, az Egyetemi Könyvtár Régi Könyvek Tárában őrzött RMK I. 308/I. jelzetű kiadvány hasonmása. Szép állapotban.
17353.

3 000 HUF
8,57
10,27
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kísérőtanulmánnyal, kiadói papírtokban.
17354.

2 400 HUF
6,86
8,22
Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban.
17355.

2 600 HUF
7,43
8,90
A flamand hóráskönyv. 1986, Helikon Kiadó. Wehli Tünde kísérőtanulmányával. Kiadói aranyozott műbőr kötés jó állapotban. kiadói kartontokban.
17356.

1 200 HUF
3,43
4,11
Tóth Pál (szerk.): A magyar perlit 30 éve.1959-1989. Budapest, 1989, Új Barázda Mgtsz. Műbőr kötésben
17357.

1 000 HUF
2,86
3,42
44 Jewish bookplates from Hungary. Magyar-zsidó exlibris. Összeáll.: Balázs Károly. Bp.-Békéscsaba, 2014., Cellmed Invest Rt-MMBKT. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (200/112.) példány.
17358.

1 000 HUF
2,86
3,42
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói vászonkötés. + Chemia dióhéjban. I. rész. Szervetlen chemia. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. + A szegedi boszorkánypörök. Vál., összeáll. és a bevezetőt írta: Oltvai Ferenc. Bp.,1976, Közgazdasági és Jogi. Minikönyv. Kiadói egészvászon kötés.
17359.

1 000 HUF
2,86
3,42
Czövek István: A nágyás ezermester. Reprint minikönyv. Egészvászon kötésben
17360.

Czövek István: A' nágyás ezermester. Reprint minikönyv. Egészvászon kötésben

1 000 HUF
2,86
3,42
3 db minikönyv + 1 kis könyv: Pászorkonyha / pászoréztelek (foltos lapokkal), Felszabadult Hazánk, Alapjogaim az Európai Unióban, Lenin: Az ifjúsági szövetségek feladatai.
17361.

1 200 HUF
3,43
4,11
Kodály Zoltán 1882-1967. Bp., 1982, Kossuth. Jubileumi kiadás, mikrokönyv. Kiadói kartonált papír kötésben. Számozott (500/073.) példány.
17362.

1 000 HUF
2,86
3,42
Andruskó Károly: Nyíregyháza. 1981. Fametszetekkel, Csak 500 pld Kiadói nyl kötésben.
17363.

1 000 HUF
2,86
3,42
19
Aranylabdások, aranycipősök Minikönyv. Sportpropaganda
17364.

1 000 HUF
2,86
3,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.