Tétel

Catalogue number:

15658.
391. Closed Online auction
Books: Law

Description:

Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

1 200 HUF
3,44 EUR, 4,15 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tm

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.