Books: Law

Number of items: 11

1901-1903 Igazságügyi javaslatok tára. Az igazásgügyi közlöny melléklapja. I. évf. 1. sz., II. 1-2. sz., III. évf. 3. sz. Kiadja a M. Kir. Igazságügyministerium. Bp., 1901-1903, Pesti Könyvnyomda Rt., 251; 725; 179-505 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy-két kissé foltos lappal, egy lap alján ceruzás bejelöléssel. Ritka!
15656.

24 000 HUF
68,57
82,19
1945 Az igazoló eljárás újabb szabályai. Előszót írta: Szűcs János. Összeáll. és magyarázattal ellátta: Fenesi Ferenc és Káldi István. Pótfüzet a Mit kell tudni az igazoló eljárásról c. könyvhöz. Bp.,1945, Békeffy, 24 p.
15657.

1945 Az igazoló eljárás újabb szabályai. Előszót írta: Szűcs János. Összeáll. és magyarázattal ellátta: Fenesi Ferenc és Káldi István. Pótfüzet a "Mit kell tudni az igazoló eljárásról" c. könyvhöz. Bp.,1945, Békeffy, 24 p.

1 000 HUF
2,86
3,42
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15658.

1 200 HUF
3,43
4,11
15659.

4 600 HUF
13,14
15,75
15660.

1 000 HUF
2,86
3,42
Leyret Henrik: Magnaud a jó bíró. Bp., 1908. Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben
15661.

800 HUF
2,29
2,74
15662.

1 000 HUF
2,86
3,42
Dr. Tarr György: Élet és egészség, orvos és beteg, jog és erkölcs, az emberi méltóság fogalom szférájában. (Az orvoslási jog vázlata). Bp, 2003, Püski. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15663.

800 HUF
2,29
2,74
Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban (a gerincen kis sérülés)
15664.

1 400 HUF
4,00
4,79
Corpus Juris Hungarici 1875-76; 1882-83. kötetek. 2 db. Sérült, megviselt kötésben
15665.

1 600 HUF
4,57
5,48
15666.

600 HUF
1,71
2,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.