Books: Judaica

Number of items: 35

Holocaust füzetek. 5. Bp, 1996, a Magyar Auschwitz Alapítvány- Holocaust Dokumentációs Központ kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
17283.

2 000 HUF
5,73
6,92
Holocaust füzetek. 12. Bp, 1999, a Magyar Auschwitz Alapítvány- Holocaust Dokumentációs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
17284.

2 000 HUF
5,73
6,92
Holocaust füzetek. 6.. Bp, 1996, a Magyar Auschwitz Alapítvány- Holocaust Dokumentációs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.Volt könyvtári példány.
17285.

2 000 HUF
5,73
6,92
11
Holocaust füzetek. 14.. Bp, 2000, a Magyar Auschwitz Alapítvány- Holocaust Dokumentációs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
17286.

2 000 HUF
5,73
6,92
Holocaust füzetek. 3.. Bp, 1993, a Magyar Auschwitz Alapítvány- Holocaust Dokumentációs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
17287.

2 000 HUF
5,73
6,92
Omzsa-Haggáda. Bp., 1987., Korona GT,(Egyetemi-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé szakadt védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
17288.

1 000 HUF
2,87
3,46
Élie Barnavi. A zsidó nép világtörténete Bp., 1995. Gemini Kiadó, Kiadói egészvászon kötésben, matrica nyomával
17289.

5 000 HUF
14,33
17,30
Naftali Kraus: Az ősi forrás. A heti szidrák. Az atyák bölcs tanításai. Bp., 1990, Fórum Rt. Kiadói papírkötésben. A szerző, Naftali Kraus (1932-2018) által dedikált.
17290.

5 000 HUF
14,33
17,30
Siddur Kol Yaakov. Tel-Aviv, 1967, Sinai Publishing. Kopott félvászon kötésben.
17291.

Siddur Kol Ya'akov. Tel-Aviv, 1967, Sinai Publishing. Kopott félvászon kötésben.

100 HUF
0,29
0,35
17292.

1 200 HUF
3,44
4,15
Bacher Vilmos: Szentírás és zsidó tudomány. hn., 1998, Múlt és Jövő könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17293.

1 200 HUF
3,44
4,15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.