Books: Hunting

Number of items: 22

Major Richárd: Vadváltók. Egy magyar természetjáró-vadász British Columbia vadonában. Bp., 2000, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
17128.

1 400 HUF
4,01
4,84
Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17129.

1 400 HUF
4,01
4,84
Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Bp.,1972,Magvető, 294+2 p.+XLVII (fekete-fehér fotók) t. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, egy szakadt lappal, volt könyvtári példány.
17130.

1 200 HUF
3,44
4,15
17131.

1 000 HUF
2,87
3,46
Czifferszky István: A gemenci bak és más vadászelbeszélések. Bp., 1980, Móra Ferenc. Balogh István Péter rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval de egyébként jó állapotban.
17132.

800 HUF
2,29
2,77
Hol horgászunk? II. köt.: Amit Kelet-Magyarország horgászvizeiről tudni lehet és érdemes... Szerk.: Abaffy György, Botár Gábor, Fehér Emil, Tóth Tibor. hn., 2000, ESOX Plusz. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17133.

1 000 HUF
2,87
3,46
Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Kittenberger Kálmán 2. Egy a természettel. Vadászati és Természeti Világkiállítás Magyarország 2021. [Pusztazámor], 2019, Dénes Natur Műhely, 335+1 p.+ 30 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés.
17134.

1 600 HUF
4,58
5,54
15
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. A kötet végén, a szerző: Útmutatás a madarak preparálásához c. művével. Kittenberger Kálmán 3. Egy a természettel. Vadászati és Természeti Világkiállítás Magyarország 2021. [Pusztazámor], 2019, Dénes Natur Műhely, 343+1+XXI+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
17135.

1 600 HUF
4,58
5,54
18
17136.

1 200 HUF
3,44
4,15
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
17137.

1 000 HUF
2,87
3,46

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.