Books: Hunting

Number of items: 22

A vadászati ismeretek kézikönyve. I.-III. köt. A külön kötetben kiadott II. kötet második része nélkül. 1. köt. Bélházy Jenő: Első rész: Fegyvertan. Második rész: Fogó-készülékek, csalétkek, hívók, hurkok... Harmadik rész: A vadász-ebek, vadász-ló és sólyom. Bp. 1892. Grill. 6 sztl. lev. 476p. 2 sztl. lev. 31 t. 2 t (kihajtható). 2. köt. Szécsi Zsgmond: A hazai vadak természetrajza. Bp. 1892. Grill. 6 sztl. lev. 286 l. 1 sztl. lev. 25 t. 3. köt. Illés Nándor: (A vadászat kezelése és gyakorlása.) 1. rész. Bp. 1895. Grill. VIII, 448 l.;  A kötetek gazdag szövegközti és egészoldalas képanyagot tartalmaznak. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, a III, kötet foltos borítókkal, hátsó borító és az utolsó néhány lap tetején ázásfoltokkal.
17115.

40 000 HUF
108,11
117,65
17116.

20 000 HUF
54,05
58,82
17117.

20 000 HUF
54,05
58,82
Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdeiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói műbőr kötésben, jó állapotban.
17118.

800 HUF
Andrésiné dr. Ambrus Ildikó-Zsíros Attila: Erdészeti- és vadgazdálkodási alapismeretek. II. köt. Az erdészeti szakmunkás szakképzés tankönyve. Bp., 2012., Nemzeti Agrárszaktanácsadási, Képzési és Vidékfejlesztési Intézet. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17119.

1 200 HUF
Rónai Ferenc-Samu László: Vadászati jog. A vadgazdálkodási technikus és a vadász, vadtenyésztő szakképzés tankönyve. Bp., 2008, FVM Vidékfejlesztési, Képzési és Szaktanácsadási Intézet. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17120.

1 200 HUF
Machulka, Bédric: Vadcsapáson Afrikában. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
17121.

1 200 HUF
Csathó Kálmán: Tavasztól tavaszig. Egy író vadászemlékei. [Bp.,én., Szépirodalmi Könyvkiadó.] Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal.
17122.

1 200 HUF
Széchényi Zsigmond: Afrikai tábortüzek I-II. köt. Vadásznapló kivonatok 1932-1934. Olcsó Könyvtár. Bp., 1962, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17123.

1 200 HUF
Királyi Aranyszarvas Vadásztársaság. Szentgál. Alapszabályzat. hn., én., nyn. Papírkötés, volt könyvtári példány. + Magyar-német vadászati kisszótár. Bp., 1983, MAVOSZ, 31 p. Kiadói kopott papírkötés.
17124.

1 200 HUF
16
Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród füzetek 4. hn., 1998, Pallas Lap és Könyvkiadó Vállalat. Fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17125.

1 000 HUF
17126.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF