Tétel

Catalogue number:

15673.
391. Closed Online auction
Books: History

Description:

Smets Mór: Az Osztrák Birodalom története. II-III. köt. Ford.: Répászky Tivadar. Történeti- Nép és Földrajzi Könyvtár XLII. és XXXV. köt. Nagybecskerek, 1891-1892, Pleitz Fer. Pál, VI+490; VIII+429 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerince sérült, intézményi bélyegzőkkel.

5 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.