Tétel

Catalogue number:

15668.
391. Closed Online auction
Books: History

Description:

Márki Sándor-Marczali Henrik: Egyetemes és hazai történelem. I-VI. köt.: I. köt.: Márki Sándor: Az ókor története., II. köt.: Márki Sándor: A középkor története., III. köt.: Márki Sándor: Az újkor története. IV.: Márki Sándor: A legújabb kor története., V-VI. köt.: Marczali Henrik: Magyarország története. Első rész és második rész. Bp.,1912,Athenaeum, 2+392 p.+1+17 (képtáblák, közte 7 színes, ebből kétoldalas) t. +4 (térképek) t.; 2+304 p.+ 8 (képtáblák, közte 2 színes) t.+3 (térkép) t.; 2+360 p.+19 t + 3 (térképek) t.; 2+344 p.+20 (képtáblák, közte 3 színes, az egyik kihajtható) t. + 1 (térkép) t.+ 4+392 p. + 3 (képtáblák, 2 színes) t. + 1 (térkép).; 4+393-724 p.+25 (képtáblák, közte 2 színes) + 1 (térkép) t. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, a borítókon kis kopásnyomokkal, I. kötet hátsó borítóján kopásnyomokkal, kis sérüléssel, a II. kötetben 1 térkép hiányzik, a III. kötetben kissé (foxing) foltos lapokkal.

24 000 HUF

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.