Tétel

Catalogue number:

15671.
391. Closed Online auction
Books: History

Description:

Magyar Golgota 1944. Regénysorozat. Fóthy János: Horthyliget- a magyar Ördögsziget.; Gyenes István: Élet a föld alatt.; Izsáky Margit: Ország a keresztfán.; Lévai Jenő: Endre László, a magyar háborús bűnösök listavezetője.; Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák.; Palást László: A bori halálút regénye.; Petyke Mihály: A Gestapo foglya voltam.; Vajda Zoltán József: a lapátos hadsereg.; Bp.,[1945], Müller Károly, 4 +89+7; 96; 85+3; 112; 96; 94+2; 118+2; 171+3 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítókat bekötötték, a borító kopott, foltos, a gerinc sérült, de belül jó állapotban.

9 000 HUF
25,79 EUR, 31,14 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.