Books: History Number of items: 144
2195433
15752
391
Books: History
Other collectibles
Németh Andor: Metternich vagy a diplomácia magas iskolája. Bp. 1939, Grill Károly. Átkötött félvászon-kötésben. A borírón foltok.
1 000 HUF
2111383
15753
391
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
2297647
15754
391
Books: History
Other collectibles
1 800 HUF
2357527
15755
391
Books: History
Other collectibles
Paul Lendvai: Új honfoglalás. Bp., 2016, Noran Libro. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2357494
15756
391
Books: History
Other collectibles
Konrad Heiden. Hitler. Bp., 1989, Kelta. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2367350
15757
391
Books: History
Other collectibles
Körmendi Balázs: Zsidó gyónás. Bp., 1990, az INTERART STÚDIÓ kiadása. Papírkötésben, kissé kopott borítóval de egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
2357657
15758
391
Books: History
Other collectibles
Szentjeink élete és halála. Hősök és szentek. Magyar szentek. Szekfű Gyula bevezetőjével. A Magyar Katolikus Írók Könyvei című sorozat kötete. Bp., 1991, Maecenas Könyvkiadó. Illusztrált egész bársony kötésben, szép állapotban.
1 800 HUF
2358074
15759
391
Books: History
Other collectibles
I. R. Grigulevics: Az inkvizíció története. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1 000 HUF
2357844
15760
391
Books: History
Other collectibles
Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Szikra. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
1 000 HUF
2357734
15761
391
Books: History
Other collectibles
Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., é.n., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2362442
15762
391
Books: History
Other collectibles
Takáts Sándor: Szalai Barkóczy Krisztina. 1671-1724. Bp.,1910, Franklin. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kisebb szakadással, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
1 200 HUF
2362972
15763
391
Books: History
Other collectibles
Kiszely Gábor: Állambiztonság 1956-1990. Bp., 2001, Korona Kiadó. 430p. Kiadói kartonált papírkötésben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035