Books: History Number of items: 144
2358909
15740
391
Books: History
Other collectibles
K. und K. kalandozások avagy a Habsburg Birodalom nyomában a XXI. században. Szerk.: Miklós Gábor. Népszabadság Könyvek. Bp.,2007,Népszabadság. Gazdag színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2365856
15741
391
Books: History
Other collectibles
Az ókori görögök és rómaiak története. Szerk.: John Boardman, Jasper Griffin, Oswyn Murray. Bp., 1996, Maecenas. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3 600 HUF
2365870
15742
391
Books: History
Other collectibles
Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
2 400 HUF
2362427
15743
391
Books: History
Other collectibles
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kis kopásokkal.
2 400 HUF
2357835
15744
391
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
2357482
15745
391
Books: History
Other collectibles
Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval
2348552
15746
391
Books: History
Other collectibles
Nemere István: Mária Teréziától Ferenc Józsefig. H.n. 2008, Nagykönyv. Kiadói kartonál papírkötés.
1 000 HUF
2357096
15747
391
Books: History
Other collectibles
Dr. Vajda Endre: A posta világtörténete. Dedikált! Bp., 1967, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben.
1 200 HUF
2355106
15748
391
Books: History
Other collectibles
Horn Gyula: Azok a kilencvenes évek... A szerző, Horn Gyula (1932-2013) által dedikált! Bp., 1999, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 400 HUF
2364946
15749
391
900
Books: History
Other collectibles
Magyar Hírmondó. A pesti művelt társalgó. Szerk.: Matolcsy Ildikó, Sebestyén Lajos, Szalay Károly. Bp., 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2365916
15750
391
Books: History
Other collectibles
Hereditas sorozat 2 kötete: Bóna István: A középkor hajnala. A gepidák és langobardok a Kárpát-medencében.;
Pálóczi Horváth András: Besenyők, kunok, jászok. Bp., 1974-1989, Corvina. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2357075
15751
391
Books: History
Other collectibles
Nékám Lajosné: Régi magyar patikák. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóval. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035