Books: History

Number of items: 144

Halász Gábor: Magyar századvég. Officina képeskönyvek. Bp, 1944, Officina Nyomda és Kiadóvállalat Kft. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szétvált gerinccel, kopott, foltos borítóval, szétesett kötéssel.
15715.

1 000 HUF
2,87
3,46
Frederik Pohl: Csernobil. Bp., 1988, Móra. Ford.: Molnár István. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15716.

900 HUF
2,58
3,11
Benda Kálmán-Fügedi Erik: A magyar korona regénye. Bp., 1979., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító.
15717.

900 HUF
2,58
3,11
56 izzó ősze volt. Pillanatképek a forradalom napjairól. Összeáll.: Csiffáry Gabriella. Bp., 2006, Budapest Főváros Levéltára. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
15718.

"56 izzó ősze volt". Pillanatképek a forradalom napjairól. Összeáll.: Csiffáry Gabriella. Bp., 2006, Budapest Főváros Levéltára. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.

1 600 HUF
4,58
5,54
Böhm Vilmos: Két forradalom tüzében. Hasonmás kiadás. 1990, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, szélei fakók de egyébként jó állapotban. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
15719.

900 HUF
2,58
3,11
15720.

1 000 HUF
2,87
3,46
Vladimír Ferko: Volt egyszer egy mesterség. A drótosok története. Ford.: Nagy Judit. Bp., 1985, Európa. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15721.

1 600 HUF
4,58
5,54
15722.

1 200 HUF
3,44
4,15
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség 1-2. Bp., 2001, Európa. Papírkötésben, a címlapon ceruzás beírással. Jó állapotban.
15723.

2 400 HUF
6,88
8,30
15724.

1 000 HUF
2,87
3,46
Archaeologiai Értesítő 97. kötet. Szerk.: Fülep Ferenc. Bp., 1970, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
15725.

1 000 HUF
2,87
3,46
15726.

4 000 HUF
11,46
13,84

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.