Books: History

Number of items: 144

Falus Ferenc: Önarckép 2.Hurkot a sajtófenegyerek nyakára. Bp.,1934, Heti Ujság Lapkiadó Vállalat. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban, sarkai szakadtak.
16546.

1 000 HUF
2,87
3,46
Galántai József: A Habsburg-monarchia alkonya. Osztrák-magyar dualizmus 1867-1918. Bp., 1985, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.Volt könyvtári példány.
16547.

1 000 HUF
2,87
3,46
Szabadfalvi József: Herman Ottó a parlamenti képviselő-1879-1897-. Officina Musei5. Miskolc, 1996, kn. Papírkötés, jó állapotban. Német nyelvű összefoglalóval és tartalomjegyzékkel.
16548.

3 000 HUF
8,60
10,38
Magyarország csatornázása és szennyvízkezelése. Szerk: Lesenyei József. Bp,1943, magyar Mérnök és Építészegylet. Félvászon-kötés,borító helyenként foltos ,kopottas állapotban.
16549.

1 200 HUF
3,44
4,15
Belgrade Through the Centuries. Historical Archives of Belgrade. Szerk.: Branka Prpa. Belgrád, 2005., Secretariat of Culture of the City Assembly of Belgrade. Szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1500 példányban.
16550.

2 000 HUF
5,73
6,92
Szekfű Gyula: Bethlen Gábor. Történelmi tanulmány. A bevezető tanulmányt és a Bethlen-irodalom kiegészítő fejezetét Pamlényi Ervin írta. Bp.,1983, Helikon. Egészvászon kötésben, firkált lapokkal.
16551.

1 200 HUF
3,44
4,15
Szabadfalvi József: Herman Ottó a parlamenti képviselő-1879-1897-.Officina Musei 5.Miskolc, 1996, kn. Papírkötés, jó állapotban.Német nyelvű összefoglalóval és tartalomjegyzékkel.
16552.

3 000 HUF
8,60
10,38
16553.

1 000 HUF
2,87
3,46
Féja Géza: Dózsa György. Történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Ex librissel.
16554.

1 600 HUF
4,58
5,54
Kostya Sándor: A Felvidék. Történeti tanulmány. Bp., 1990, Montázs Kiadó. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval, széteső állapotban, intézményi bélyegzővel.
16555.

1 600 HUF
4,58
5,54
Szabadfalvi József:Ötödfél Évtized Terméséből.Néprajzi és művelődéstörténeti tanulmányok.Officina Musei 7.Miskolc,1998, Herman Ottó Múzeum. Papírkötés,jó állapotban.
16556.

3 000 HUF
8,60
10,38
Magyarok Kelet és Nyugat között. A nemzettudat változó jelképei. Tanulmányok. Szerk.: Hofer Tamás. Bp, 1996, Balassi Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban. Volt levéltári példány.
16557.

1 600 HUF
4,58
5,54

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.