Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 38

Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve, III. kötet. Pest, 1856, Herz János. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.
17077.

5 000 HUF
14,29
17,12
Christopher Brickell: Dísznövény enciklopédia. Az angol királyi kertészeti társaság kézikönyve. Szerk.: Jane Aspden/Száraz M. György. Bp., 1993, Pannon Könyvkiadó. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal, jó állapotban.
17078.

6 000 HUF
17,14
20,55
Hérics-Tóth Jenő: Gyümölcsök és főzelékek konzerválásának kézikönyve. Az ipar és a háztartás részére. Bp., 1926, Pátria, 302 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, az utolsó pár lapon gyűrődéssel, egy-két kissé foltos lappal, Ilkovics Büffé-Étterem. Bp., VI. Berlini-tér 2. + Benczéné Láng Irén: Gyümölcs és zöldség eltevés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv receptekkel. Szerzői kiadás. Putnok, 1932, S. Tapody-ny., 96 p. Borító nélküli példány, javított gerinccel, aláhúzásokkal, foltos lapokkal, rossz állapotban.
17079.

Hérics-Tóth Jenő: Gyümölcsök és főzelékek konzerválásának kézikönyve. Az ipar és a háztartás részére. Bp., 1926, "Pátria", 302 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, az utolsó pár lapon gyűrődéssel, egy-két kissé foltos lappal, "Ilkovics Büffé-Étterem. Bp., VI. Berlini-tér 2." + Benczéné Láng Irén: Gyümölcs és zöldség eltevés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv receptekkel. Szerzői kiadás. Putnok, 1932, S. Tapody-ny., 96 p. Borító nélküli példány, javított gerinccel, aláhúzásokkal, foltos lapokkal, rossz állapotban.

2 000 HUF
5,71
6,85
51
A Mezőgazdasági Nagyüzemek Gépei. Bp., 1979, Agrotröszt. Kiadói papírkötés,
17080.

1 600 HUF
4,57
5,48
Csepregi Pál: A szőlő metszése. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. + Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17081.

1 200 HUF
3,43
4,11
Fenyves Pál: A gyümölcsfák ápolása. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban. + Prohaszka Ferenc: Szőlő és bor. Tizenegyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1986 Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17082.

1 200 HUF
3,43
4,11
Magyar Gyula: A rózsa termesztése. I. rész. A nemes rózsák oltási alanyai. Magyar Kertészet Kézi Könyvtára 1. füzet. Szerk.: Darvas Ferenc és Füredi Jenő. Kertészeti Lapok kiadása. Cegléd, 1925, Sárik Gyula-ny., VII+59 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval és gerinccel.
17083.

1 200 HUF
3,43
4,11
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi. Az 1892-es második, javított kiadás, REPRINT kiadása. Kiadói kemény-kötésben.
17084.

1 000 HUF
2,86
3,42
17085.

1 000 HUF
2,86
3,42
17086.

3 200 HUF
9,14
10,96
Weck frissentartója. Főzzünk tartalékba. Használati utasítás és receptek a Weck berendezésekhez mindennemü élelmiszer frissentartására. hn., én., Weck cég kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17087.

Weck frissentartója. Főzzünk tartalékba. Használati utasítás és receptek a "Weck" berendezésekhez mindennemü élelmiszer frissentartására. hn., én., Weck cég kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

1 200 HUF
3,43
4,11
Domokos János: Virágoskert. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Szerk.: Gonda Pál, illusztrációk: Balogh András. Kissé szakadt papírkötésben.
17088.

1 600 HUF
4,57
5,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.