Books: Architecture, Art

Number of items: 209

Gerő Ödön: Művészetekről. Bp., 1936. Szerzői. Kiadói papírborítóval. 11 p.
16603.

2 000 HUF
Lázár Béla: Iványi-Grünwald Béla. Az Ernst-Múzeum Művész-könyvei II. Budapest, Légrády-Testvérek, 1921. Fűzött papírkötés, 30 p + XV. t. Néhány lap enyhén foltos.
16604.

2 000 HUF
Molnos Péter: Scheiber Hugó. A magyar festészet mesterei. Bp.,2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
16605.

3 000 HUF
22
Marácz István (1958-): Meztelen fények. Akt album. Fotókönyv. 105 művészi akt fotót tartalmaz. Bp.,2005, Szerzői kiadás,(EPC-ny., Budaörs.),[128 p.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban. Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotóproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
16606.

4 000 HUF
Magyar Vilmos: A klasszikus és a reneszánsz építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XIII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1918, ifj. Nagel Ottó, 189 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, az elülső borító sarkán sérülésnyommal.
16607.

2 400 HUF
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete IV. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXVI. kötet. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1913, Ifj. Nágel Ottó,(Stephaneum-ny.), 104 p. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben.
16608.

2 400 HUF
Kabdebó Gyula: A szobrászat története. Építő Munkavezetők Könyvtára. XIX-XX. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1909, ifj. Nagel Ottó, 178+2 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
16609.

2 400 HUF
Csányi Károly: A középkori építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XXVII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1910, ifj. Nagel Ottó, 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
16610.

2 400 HUF
Várkonyi György: Gyarmathy. Pécs, 1992, Jelenkor. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Kissé szakadt, foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban. Magyar és francia nyelven.
16611.

3 000 HUF
Murádin Jenő: Az aradi Szabadság-szobor. 2003, Kolozsvár, 	Gloria Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16612.

1 600 HUF
Bánszky Pál: Bak Imre. Bp., 1982, Képzőművészeti. Színes és fekete-fehér képekkel, Bak Imre műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
16613.

1 200 HUF
16614.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF