Lázár Béla: Iványi-Grünwald Béla. Az Ernst-Múzeum Művész-könyvei II. Budapest, Légrády-Testvérek, 1921. Fűzött papírkötés, 30 p + XV. t. Néhány lap enyhén foltos.
Molnos Péter: Scheiber Hugó. A magyar festészet mesterei. Bp.,2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
Marácz István (1958-): Meztelen fények. Akt album. Fotókönyv. 105 művészi akt fotót tartalmaz. Bp.,2005, Szerzői kiadás,(EPC-ny., Budaörs.),[128 p.] Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, szép állapotban. Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotóproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
Magyar Vilmos: A klasszikus és a reneszánsz építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XIII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1918, ifj. Nagel Ottó, 189 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, az elülső borító sarkán sérülésnyommal.
Várkonyi György: Gyarmathy. Pécs, 1992, Jelenkor. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Kissé szakadt, foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban. Magyar és francia nyelven.