5 000 HUF
13
A Balaton összes fürdő és üdülőhelyeinek leírása. A Balatoni Szövetség Támogatásával. Kiadják: Kardos Ignác és Simalya V. Ferenc. Kaposvár,(1907.), Részvénynyomda, 2+234+16 (vasúti- és gőzhajó menetrendek.) p.+ 1 (kihajtható térkép.) t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a hirdetések és egy térkép hiányzik, javított kötéssel, javított lapokkal, Kállai Magda ex libris bélyegzéssel, ajándékozási sorokkal, kissé megviselt állapotban.