Printed Materials

Number of items: 267

1789 Körlevél a pálinkabehozataláról az osztrák tartományokba. / Order about the import of the Schnapps to Austrian lands
13395.

2 000 HUF
5,71
6,85
Tisztelet Koszorú... Vuchetich Mátyás Úrnak, Pest, Trattner. 1821, 7 oldal, fűzve
13396.

1 000 HUF
2,86
3,42
1828 Patikárius ellen indított per kivonata, 12p
13397.

8 000 HUF
22,86
27,40
1831 Halottas beszéd Rudnay Sándor halálára, négy nyelvű nyomtatvány
13398.

5 000 HUF
14,29
17,12
1840-es Nemzeti Színház plakát facsimile másolata 36x23 cm
13399.

3 400 HUF
9,71
11,64
1847 A Pesti Jótékony Nőegyesület bevételeinek és kiadásainak kimutatása, 10p
13400.

3 000 HUF
8,57
10,27
Kordina Zsigmond (1848-1894), ő teremtett meg a hazai gőzmozdonygyártást, portréját és rövid életútját tartalmazó nyomdai nyomat, 41×26 cm
13401.

1 200 HUF
3,43
4,11
1851 Nyomozólevél kőrözött személyek leírásával 2 db
13402.

2 000 HUF
5,71
6,85
9
1851-1852 Új Magyar Múzeum. II. évf. I. kötet. I-XV. Teljes, fél évfolyam. füzet. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1851-1852, Emich Gusztáv, 2 sztl. lev. +880+2 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült, javított gerinccel, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
13403.

6 000 HUF
17,14
20,55
cca 1860-1870 Német nyelvű házi áldás fénynyomata részben kézi ráfestéssel, Prag, F. Fridrich, kartonon, törésnyommal, 10x6 cm
13404.

1 000 HUF
2,86
3,42
13405.

1 600 HUF
4,57
5,48
1870 Hazánk s a Külföld VI. évf. 1-42 sz., 1870. jan. 6.-okt. 20. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Amatőr módon egybekötve, benne sérült, sérült és részben hiányos, foltos lapokkal, és számos kijáró lappal, egy lapot rossz helyre kötöttek (6-7. oldal közé), hiányzó lapokkal (17/18., 50-65 oldal között (4. szám csak címlap), 240-289. oldalak között, 613/614, 619/620, 621/622.), a 672. oldal után a további, hiányzó számokhoz köthető lapokkal (787/788,789/790,795/796, 797/798), a 416-417. oldalak közé kötött nem oda illő lapokkal. Megviselt, rossz állapotban.
13406.

16 000 HUF
45,71
54,79

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 391:
From 30 March to 8 April
Viewing: from 5 April to 8 April
Payment deadline is 23 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.