Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 142

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére - 1945 Br emlékplakett, peremén *123* sorszámmal (66mm) T:2 patina
30684.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére - 1945" Br emlékplakett, peremén " *123* " sorszámmal (66mm) T:2 patina

6 000 HUF
Fákó Árpád (1963-) 2005. 55 éves az MKB Ag emlékérem dísztokban (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30685.

Fákó Árpád (1963-) 2005. "55 éves az MKB" Ag emlékérem dísztokban (30,95g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat

9 000 HUF
24,32
26,47
Fritz Mihály (1947-) 1987. MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója jelzett Ag emlékérem (35,51g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SG18
30686.

7 500 HUF
20,27
22,06
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo SF9
30687.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF9

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1991. Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956. aranyozott emlékérem (65mm) T:2
30688.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (65mm) T:2

2 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1997. 110 éves a Nemesfémműves Ipartestület kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30689.

Fritz Mihály (1947-) 1997. "110 éves a Nemesfémműves Ipartestület" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 400 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2002. Magyarországi németek általános művelődési központja - Baja / X. Dél-Dunatáji éremgyűjtő találkozó - MÉE Baja 2002. V. 25-26. Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30690.

Fritz Mihály (1947-) 2002. "Magyarországi németek általános művelődési központja - Baja / X. Dél-Dunatáji éremgyűjtő találkozó - MÉE Baja 2002. V. 25-26." Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2002. MÉE Baja - 32. Vándorgyűlés / Czirfusz Ferenc a Bajai Tanítóképző alapítója Br emlékérem (42,5mm) T:1
30691.

Fritz Mihály (1947-) 2002. "MÉE Baja - 32. Vándorgyűlés / Czirfusz Ferenc a Bajai Tanítóképző alapítója" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 600 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2003. MÉE Kaposvár - 33. Vándorgyűlés / Csiky Gergely a színház névadója Br emlékérem pár (42,5mm) T:1 Adamo KV5
30692.

Fritz Mihály (1947-) 2003. "MÉE Kaposvár - 33. Vándorgyűlés / Csiky Gergely a színház névadója" Br emlékérem pár (42,5mm) T:1 Adamo KV5

1 200 HUF
Fritz Mihály (1947-) DN Mór - Móri Bornapok Ag emlékérem, peremén SZG és 999 jelzéssel (31,22g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30693.

Fritz Mihály (1947-) DN "Mór - Móri Bornapok" Ag emlékérem, peremén "SZG" és "999" jelzéssel (31,22g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

6 500 HUF
17,57
19,12
13
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27,38g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
30694.

6 500 HUF
17,57
19,12
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30695.

6 500 HUF
17,57
19,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF