12373.
391. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 000 HUF
16
1889-1902 "Emléksorok", régi emlékkönyv, benne számos bejegyzéssel, közte vajdahunyadi, és budapesti bejegyzésekkel, két illusztrációval, kopott aranyozott egészbőr-kötésben. + 1906-1908 Régi emlékkönyv, bársony kötésben, fém rátéttel, réz kapoccsal, benne bejegyzésekkel, rajzokkal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.