Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 35

1902. FELSŐ-LÖVŐI ÁG. EV. TANINTÉZETEK / TORNA VERSENY 1902 Br sport emlékérem füllel (29mm) T:1- ph.
30626.

1902. "FELSŐ-LÖVŐI ÁG. EV. TANINTÉZETEK / TORNA VERSENY 1902" Br sport emlékérem füllel (29mm) T:1- ph.

1 000 HUF
Istók János (1873-1972) 1909. Magyar Labdarúgók Szövetsége - Corinthián Vándordíj egyoldalas Br plakett, hátoldalán gravírozva NAGY LÁSZLÓ A MUNKA JUTALMÁUL 1938 eredeti dísztokban (91x50,5mm) T:1- HP 2950.
30627.

Istók János (1873-1972) 1909. "Magyar Labdarúgók Szövetsége - Corinthián Vándordíj" egyoldalas Br plakett, hátoldalán gravírozva "NAGY LÁSZLÓ A MUNKA JUTALMÁUL 1938" eredeti dísztokban (91x50,5mm) T:1- HP 2950.

5 000 HUF
18
30628.

1 200 HUF
Nemes György (1885-1958) / Manno Miltiadesz (1879-1935) 1926. 1901 Magyar Labdarúgók Szövetsége 1926 egyoldalas Br emlékplakett, eredeti sérült tokban (81mm) T:1-
30629.

Nemes György (1885-1958) / Manno Miltiadesz (1879-1935) 1926. "1901 Magyar Labdarúgók Szövetsége 1926" egyoldalas Br emlékplakett, eredeti sérült tokban (81mm) T:1-

5 000 HUF
20
1930. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége Milánó 1930. IV./21 jelzett Ag lemezplakett márványtalpon (64x99x19mm) T:2
30630.

1 800 HUF
~1930. Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja Zn díjérem (31mm) + 1951. Szakszervezetek Alapfokú Tornászbajnoksága 1951 / II. Br díjérem (41mm) T:2
30631.

1 000 HUF
~1930. 3xklf PSE lövész sportérem T:2,2-
30632.

~1930. 3xklf "PSE" lövész sportérem T:2,2-

1 200 HUF
1932. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége - Asztali tennisz csapatbajnokság 1932 jelzett Ag lapka (43x55mm) márványtalapzaton (60x85x10mm) T:2 patina
30633.

1932. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége - Asztali tennisz csapatbajnokság 1932" jelzett Ag lapka (43x55mm) márványtalapzaton (60x85x10mm) T:2 patina

2 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Bajnok II. hely Leventeverseny 1936. ezüstözött Br díjérem füllel (31mm) T:2 kopott ezüstözés
30634.

300 HUF
0,81
0,88
1937. A Hazáért aranyozott Br díjérem (36mm) + ~1930. A Hazáért Br díjérem mellszalag nélkül (36mm) T:2,2-
30635.

1937. "A Hazáért" aranyozott Br díjérem (36mm) + ~1930. "A Hazáért" Br díjérem mellszalag nélkül (36mm) T:2,2-

1 400 HUF
Fonyó Márton (?-?) 1938. C.L.L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) egyoldalas fém plakett DEUTSCH EDÉNEK - 1938. I. 15. CÉGLIGA gravírozással, eredeti tokban (80x56mm) T:1-
30636.

Fonyó Márton (?-?) 1938. "C.L.L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája)" egyoldalas fém plakett "DEUTSCH EDÉNEK - 1938. I. 15. CÉGLIGA" gravírozással, eredeti tokban (80x56mm) T:1-

2 000 HUF
Fonyó Márton (?-?) 1938. Cégcsapatok Labdarúgó Ligája - C.L.L. egyoldalas fém plakett ÖNZETLEN MUNKÁSSÁGÁÉRT - DEUTSCH EDE ÚRNAK 1938 CÉGLIGA gravírozással, eredeti tokban (87x58mm) T:1-
30637.

Fonyó Márton (?-?) 1938. "Cégcsapatok Labdarúgó Ligája - C.L.L." egyoldalas fém plakett "ÖNZETLEN MUNKÁSSÁGÁÉRT - DEUTSCH EDE ÚRNAK 1938 CÉGLIGA" gravírozással, eredeti tokban (87x58mm) T:1-

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF