https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 34

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1900. Magyar Országos Torna Szövetség jelzett Ag díjérem S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (35,26g/0.800/45mm) T:2- ph.
30783.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) ~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (35,26g/0.800/45mm) T:2- ph.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
17,80
EUR
,
21,43
USD
Number of bids:
1
1911. Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye 1911 / Küzdj és bízva bízzál jelzett Ag díjérem mellszalagon, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (12,18g/0.800/31mm) T:1-
30784.

1911. "Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye 1911 / Küzdj és bízva bízzál" jelzett Ag díjérem mellszalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (12,18g/0.800/31mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
3 800 HUF
11,28
EUR
,
13,57
USD
Number of bids:
1
1911. Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) - Verseny díj / Bátorság, Buzgalom, Barátság jelzett Ag díjérem füllel és függesztőkarikával, Fábri gyártói jelzéssel (12,01g/0.800/28mm) T:1-,2
30785.

1911. "Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) - Verseny díj / Bátorság, Buzgalom, Barátság" jelzett Ag díjérem füllel és függesztőkarikával, "Fábri" gyártói jelzéssel (12,01g/0.800/28mm) T:1-,2

 
Sold
Starting price:
3 800 HUF
11,28
EUR
,
13,57
USD
Number of bids:
1
~1930. Budapest Székesfőváros Versenydíja kétoldalas Br díjérem (41mm) T:2-
30786.

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas Br díjérem (41mm) T:2-

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,37
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Magyar Úszó Szövetség Br emlékérem (34mm) + 1946. Magyar Tenisz Szövetség 1907-1932 / II. o. CSB. 1946. 2. díj Zn (36mm) T:2,2-
30787.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Magyar Úszó Szövetség" Br emlékérem (34mm) + 1946. "Magyar Tenisz Szövetség 1907-1932 / II. o. CSB. 1946. 2. díj" Zn (36mm) T:2,2-

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,37
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
1931. Baranya vm. polg. löv. lőverseny 1931. IV. csap. Br díjérem (40mm) T:2
30788.

1931. "Baranya vm. polg. löv. lőverseny 1931. IV. csap." Br díjérem (40mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,93
EUR
,
7,14
USD
Number of bids:
0
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese egyoldalas Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest) one-sided Br plaque, with LUDVIG makers mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
30789.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
23,74
EUR
,
28,57
USD
Number of bids:
0
1939. BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926 fülezett Br díjérem, hátoldalán IV. oszt bajn. Sugár csop III 1938-39 gravírozással, nemzetiszín szalaggal (23x39mm) T:1-
30790.

1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE 1926" fülezett Br díjérem, hátoldalán "IV. oszt bajn. Sugár csop III 1938-39" gravírozással, nemzetiszín szalaggal (23x39mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,93
EUR
,
7,14
USD
Number of bids:
4
Madarassy Walter (1909-1994) 1941. Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület / Bajnokság Ag emlékérem peremjelzéssel (12,67g/0.987/30mm) T:1-
30791.

Madarassy Walter (1909-1994) 1941. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület / Bajnokság" Ag emlékérem peremjelzéssel (12,67g/0.987/30mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
14,84
EUR
,
17,86
USD
Number of bids:
1
1943. Országos Leventeverseny kétoldalas Br sportérem (32mm) + Iván István (1905-1968) 1950. I. - 1950. - Alapfokú Súlyemelő Bajnokság kétoldalas Al emlékérem (40mm) T:2-
30792.

1943. "Országos Leventeverseny" kétoldalas Br sportérem (32mm) + Iván István (1905-1968) 1950. "I. - 1950. - Alapfokú Súlyemelő Bajnokság" kétoldalas Al emlékérem (40mm) T:2-

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,97
EUR
,
3,57
USD
Number of bids:
0
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1947. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Evezős SZ.O. fém sportérem (60mm) + 1949. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Alpesi Össz. 1949. IV fém díjérem (40mm) T:2
30793.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1947. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Evezős SZ.O." fém sportérem (60mm) + 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Alpesi Össz. 1949. IV" fém díjérem (40mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,56
EUR
,
4,29
USD
Number of bids:
0
~1950. DIÁK SZÖVETSÉG labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2
30794.

~1950. "DIÁK SZÖVETSÉG" labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,75
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
5

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment