Military

Number of items: 23

31386.

1 000 HUF
2,97
3,57
14
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés T:2 patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not own ribbon C:XF patina NMK 249.
31387.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés T:2 patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not own ribbon C:XF patina NMK 249.

2 000 HUF
5,93
7,14
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2,2-  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with ribbon C:XF,VF  NMK 269.
31388.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2,2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with ribbon C:XF,VF NMK 269.

2 000 HUF
5,93
7,14
31389.

3 000 HUF
8,90
10,71
31390.

3 200 HUF
9,50
11,43
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalaggal és adományozói igazolvánnyal T:1-,2 kis ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon and awarding warrant C:AU,XF little edge errors NMK 427.
31391.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalaggal és adományozói igazolvánnyal T:1-,2 kis ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon and awarding warrant C:AU,XF little edge errors NMK 427.

4 000 HUF
11,87
14,29
18
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36. gyártói jelzéssel (53x43mm) T:2 zománchibák  Hungary ~1940. Company Officers Badge enamelled badge with makers mark MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36 (53x43mm) C:XF enamel errors  Sallay 1/a.
31392.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény "MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36." gyártói jelzéssel (53x43mm) T:2 zománchibák Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge with makers mark "MORZSÁNYI BUDAPEST VÁCI UTCA 36" (53x43mm) C:XF enamel errors Sallay 1/a.

16 000 HUF
47,48
57,14
11
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés, mellszalaggal, miniatűrrel, eredeti tokban T:1- NMK.: 701.
31393.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés, mellszalaggal, miniatűrrel, eredeti tokban T:1- NMK.: 701.

2 000 HUF
5,93
7,14
~1960. A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1
31394.

800 HUF
2,37
2,86
~1970-1980. Magyar Néphadsereg műgyantás, fém sapkajelvény-tétel (19db, 5xklf), benne Élenjáró Katona - 1, Kiváló Katona - 1, Kiváló Századparancsnok - 1, Kiváló Rajparancsnok - 1, Kiváló Hallgató T:1--2-
31395.

~1970-1980. Magyar Néphadsereg műgyantás, fém sapkajelvény-tétel (19db, 5xklf), benne "Élenjáró Katona - 1", "Kiváló Katona - 1", "Kiváló Századparancsnok - 1", "Kiváló Rajparancsnok - 1", "Kiváló Hallgató" T:1--2-

2 000 HUF
5,93
7,14
~1970-1980. A Magyar Néphadsereg osztályos fegyvernemi műgyantás jelvényei, mind első osztály (20xklf). Bársony borítású díszdobozban, együtt ritkán előforduló darabok! T:1
31396.

12 000 HUF
35,61
42,86
31397.

1 200 HUF
3,56
4,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.