Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 212

Fritz Mihály (1947-) 1984. MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo KA1
30607.

Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo KA1

1 000 HUF
3,00
3,60
Fritz Mihály (1947-) 1987. MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója jelzett Ag emlékérem (35,51g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SG18
30608.

7 500 HUF
22,52
26,98
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777 Ag emlékérem (35,37g/0.835/42,5mm) T:PP
30609.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" Ag emlékérem (35,37g/0.835/42,5mm) T:PP

6 500 HUF
19,52
23,38
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989 peremén jelzett Ag emlékérem (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo SG24
30610.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) Adamo SG24

7 000 HUF
21,02
25,18
Fritz Mihály (1947-) 1990. Petőfi útja sorozat V. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990 Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30611.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Petőfi útja sorozat V. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

1 200 HUF
3,60
Fritz Mihály (1947-) 1991. Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956. aranyozott emlékérem (65mm) T:2
30612.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (65mm) T:2

2 400 HUF
7,21
8,63
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1991. MÉE Székesfehérvár - II. Ulászló - II. Lajos Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF17
30613.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1991. "MÉE Székesfehérvár - II. Ulászló - II. Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF17

1 200 HUF
3,60
Fritz Mihály (1947-) 1991. 90 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MNT Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo MNT14
30614.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "90 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MNT" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo MNT14

5 000 HUF
15,02
17,99
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1991. MÉE Székesfehérvár - II. Vak Béla - II. Géza Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo SF16
30615.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1991. "MÉE Székesfehérvár - II. Vak Béla - II. Géza" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SF16

1 200 HUF
3,60
Fritz Mihály (1947-) 1998. Dankó Pista Emlékéért Alapítvány Br és peremen jelzett Ag emlékérem pár eredeti tokban, tanúsítvánnyal (36g/0.925/42,5mm) T:1,PP kis patina
30616.

8 000 HUF
24,02
28,78
Fritz Mihály (1947-) 1998. Dankó Pista Emlékéért Alapítvány Br és peremen jelzett Ag emlékérem pár eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,79g/0.925/42,5mm) T:1,PP felületi karc
30617.

8 000 HUF
24,02
28,78
Fritz Mihály (1947-) 2002. Kossuth Lajos 200 éve született Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,61g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)
30618.

Fritz Mihály (1947-) 2002. "Kossuth Lajos 200 éve született" Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,61g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)

7 000 HUF
21,02
25,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.