Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 212

Rajki László (1939- ) 2002. Nicolás Mueller-díj / Nicolas Mueller FIAP - Regionális Műhely Orosháza kétoldalas, öntött Br plakett (97mm) T:1- kis patina
30679.

Rajki László (1939- ) 2002. "Nicolás Mueller-díj / Nicolas Mueller FIAP - Regionális Műhely Orosháza" kétoldalas, öntött Br plakett (97mm) T:1- kis patina

5 000 HUF
Rajki László (1939- ) 2003. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas Br emlékérem (48mm) T:2 kis patina
30680.

Rajki László (1939- ) 2003. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas Br emlékérem (48mm) T:2 kis patina

3 400 HUF
9,19
10,00
Rajki László (1939- ) 2006. BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2
30681.

Rajki László (1939- ) 2006. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:2

4 200 HUF
11,35
12,35
Reményi József (1887-1977) 1956. Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956 kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- apró ph.
30682.

Reményi József (1887-1977) 1956. "Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- apró ph.

6 500 HUF
17,57
19,12
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991 kétoldalas, öntött Br emlékérem (100mm) T:1-
30683.

4 200 HUF
11,35
12,35
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. 450 éves a Pápai Református Kollégium jelzett Ag emlékérem (35,08g/0.640/42mm) T:BU
30684.

Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450 éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem (35,08g/0.640/42mm) T:BU

4 200 HUF
11,35
12,35
Rétfalvi Sándor (1941- ) DN Pécsi Katedrális kétoldalas Br plakett. CATHEDRALIS QUINQUE ECCLESIENSIS PÉCS / DEI GENITRIX IM CUBICULO CHRISTI E SEC IV (100mm) T:2 alján sérült rögzítőcsap
30685.

Rétfalvi Sándor (1941- ) DN "Pécsi Katedrális" kétoldalas Br plakett. "CATHEDRALIS QUINQUE ECCLESIENSIS PÉCS / DEI GENITRIX IM CUBICULO CHRISTI E SEC IV" (100mm) T:2 alján sérült rögzítőcsap

5 000 HUF
Rumi Rajki István(1881-1941) 1928. Országos Mezőgazdasági Kiállítás - 1928 - Szombathely kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- több ph., patina, karc
30686.

Rumi Rajki István(1881-1941) 1928. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás - 1928 - Szombathely" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2- több ph., patina, karc

6 000 HUF
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Ag, Br és ezüstpatinázott Br emlékérem sor (35,80g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30687.

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag, Br és ezüstpatinázott Br emlékérem sor (35,80g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

9 000 HUF
24,32
26,47
Simon Ferenc (1922-) 1983. MÉE-M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983 Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SK2
30688.

Simon Ferenc (1922-) 1983. "MÉE-M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SK2

1 200 HUF
Soltra Elemér (1922-2013) 1995. Albert Schweitzer születése 120., halála 30. évfordulójára - Gerorehabilitáció Országos Tudományos Ülés - Baranya megyei Kórház Pécs 1995. december 1. / Tisztelet az életben lévővel szemben és határta-lan felelős-ség mind-azért ami él Albert Schweitzer Br emlékérem (104mm) T:1-,2
30689.

Soltra Elemér (1922-2013) 1995. "Albert Schweitzer születése 120., halála 30. évfordulójára - Gerorehabilitáció Országos Tudományos Ülés - Baranya megyei Kórház Pécs 1995. december 1. / "Tisztelet az életben lévővel szemben és határta-lan felelős-ség mind-azért ami él" Albert Schweitzer" Br emlékérem (104mm) T:1-,2

12 000 HUF
32,43
35,29
30690.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF