Number of items: 207

Ádámffy László (1902-?), kétoldalas mű: Építkezés és Táj. Akvarell, papír, jelzett és datált (Ádámffy 1934), 24,5×20 cm
10000.

2 200 HUF
6,32
Aknay János (1949-): Védőangyal. Computer print, merített papír, jelzett, számozott: 15/20. 22x15,5 cm Üvegezett keretben
10001.

5 000 HUF
14,37
17,24
Bada Dada (1963-2006): Kétféle esemény, 1990. Filctoll, papír. Jelzett. Kissé foltos és törésnyomokkal. Üvegezett fa keretben. 18,5x26 cm
10003.

26 000 HUF
74,71
89,66
9
Enrico Baj(1924-2003): Portré (1970-es évek közepe). Színes litográfia, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 31x23,5 cm
10004.

10 000 HUF
28,74
34,48
Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×29 cm
10005.

2 000 HUF
5,75
6,90
11
Női alak. Vegyes technika, papír. Jelzett a hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett fa keretben, 24x12,5 cm.
10006.

Cancelled
Balikó Ferenc (?-): Mediterrán hangulat. Olaj, farost, hátoldalán a művész pecsétjével jelzett, fa keretben, 50×60 cm
10007.

5 000 HUF
14,37
17,24
Banga Ferenc (1947-): Könnyelműség, 1999. Szitanyomat, merített papír, jelzett, művészpéldány EA I/VII. Üvegezett fa kerteben.30x21 cm
10008.

2 000 HUF
5,75
6,90
Bánfalvy Ákos (1943-): Szentendre. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Budavár Galéria címkéjével. Fa keretben, 80×60 cm
10009.

20 000 HUF
57,47
68,97
Baranszky Emil László (1877-1941): A Széchenyi-híd (Lánchíd). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22,5×29 cm
10010.

5 000 HUF
14,37
17,24
Barczi Pál (1933-2003): Magyar táncosok III. (Lányok tánca), rézkarc (3/50), papír, jelzett, 21×30 cm
10011.

4 000 HUF
11,49
13,79
31
Barkász Lajos (1884-1960): Csendélet, 1919. Olaj, vászon, kartonon, jelzett, 44×62 cm
10012.

38 000 HUF
109,20
131,03

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.