Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 234

Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Csirkés csendélet. Pasztell, papír, lap széle sérült. Hátoldalán Kreutle Ferencz művészellátó pecsétjével. Üvegezett fa keretben. 56x66 cm
10212.

20 000 HUF
57,47
68,97
Rubens jelzéssel: Kalapos hölgy portréja. Akvarell miniatúra. Üvegezett keretben. d: 6,5cm
10213.

24 000 HUF
68,97
82,76
Hírvivő. Zománckép, rézlemez. Budavox jelzéssel a hátoldalon. Kis sérüléssel. Keretben. 16x12 cm
10214.

5 000 HUF
14,37
17,24
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. magyar festő munkája: Szent István felajánlja az országot Máriának. Olaj, fémlemez, sérült. Fa keretben. 18,5x14,5 cm
10215.

10 000 HUF
28,74
34,48
16
10216.

30 000 HUF
86,21
103,45
16
Jelzés nélkül: Tabán, Kőműves utca. Akvarell, papír. Jobb alsó sarkában feliratozott. Lap sarkaiban kissé sérült. 21,5x29 cm
10217.

2 800 HUF
8,05
9,66
10
Olvashatatlan (Fusz?) jelzéssel: Tabáni utca, háttérben az Erzsébet-híddal. Pasztell, ceruza, papír. Üvegezett, kopott fa keretben, hátoldalán Gleichmann Pál képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 29,5x21 cm
10218.

8 000 HUF
22,99
27,59
Jelzés nélkül, 1864. aug. 2. datálással: Enteriőr (Tirczka Antal főreáliskolai tanár és neje báró Riedlmayr Mathilde lakásának salonja 1864. évben Székesfehérváron). Akvarell. ceruza, papír. Dekoratív fa keretben. 10x12,5 cm
10219.

8 000 HUF
22,99
27,59
18
10220.

26 000 HUF
74,71
89,66
10221.

30 000 HUF
86,21
103,45
Aknay jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, karton. 25x41,5 cm
10222.

3 000 HUF
8,62
10,34
33
Aknay jelzéssel: Angyal. Olaj, vászon. 59,5x44 cm
10223.

8 000 HUF
22,99
27,59
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.