Engravings

Number of items: 28

cca 1830 Magyar uralkodók, politikusok, főrendek rézmetszetű portréi. I. Mária, magyar királyné, Malibran Mária, hg. Esterházy Miklós, Mária Dorothea, Virág Benedek emléke. Mária Anna Karolina, gr. Teleki József, Maria Christierna, Károly Ambrus emléke, Kossuth Lajos. Összesen 11 db tábla, a Regélő c. lap mellékletei. lapméret 15x22 cm
10478.

3 000 HUF
8,62
10,34
cca 1840 Hippolyte Bellangé (1800-1866)-Henri-Désiré Porret (1800-1867): Officier dOrdonnance de lEmpereur, kézzel színezett fametszet, papír, 21x13 cm
10479.

cca 1840 Hippolyte Bellangé (1800-1866)-Henri-Désiré Porret (1800-1867): Officier d'Ordonnance de l'Empereur, kézzel színezett fametszet, papír, 21x13 cm

3 000 HUF
8,62
10,34
cca 1840 Hippolyte Bellangé (1800-1866)- Quichon (?-?): Grosse Cavalerie 1795, kézzel színezett fametszet, papír, 21x13 cm
10480.

3 000 HUF
8,62
10,34
10481.

6 000 HUF
17,24
20,69
Morelli Gusztáv: Buda ostroma 1868-ban. Ofszet. 18x12 cm
10482.

1 000 HUF
2,87
3,45
Bartlett, William Henry (1809-1854): The Castle of Wissegraad (a visegrádi vár). Acélmetszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszet alatt nyomtatva. Üvegezett fa keretben. 16,5×22,5 cm
10483.

3 600 HUF
10,34
12,41
18
Bartlett, William Henry (1809-1854): The Bloxberg (Gellért-hegy a citadellával). Acélmetszet, papír, jelzett a metszet alatt nyomtatva. Üvegezett fa keretben. Lap bal felső sarka kissé foltos. 20×26,5 cm
10484.

2 400 HUF
6,90
8,28
16
Ludwig Rohbock (1820-1883), Georg Michael Kurz (1815-1883): Székesfejérvár (Székesfehérvár). Acélmetszet, papír jelzett a metszeten nyomtatva. (Darmstadt, G. G. Lange-ny.). Lap szélén kissé foltos. Üvegezett fa keretben 13x17 cm.
10485.

2 800 HUF
8,05
9,66
Ludwig Rohbock (1820-1883), G. Heisinger (?-?) metszése: Aszód. Acélmetszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszeten nyomtatva. Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.). Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben 13,5x18,5 cm.
10486.

2 800 HUF
8,05
9,66
Ludwig Rohbock (1820-1883), J. M. Kolb (?-?) metszése: A Pannonhalmi főapátság. Acélmetszet, papír, paszpartuban, jelzett a metszeten nyomtatva. Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.). Lapon kisebb foltokkal. Üvegezett fa keretben 18,5x14 cm.
10487.

2 800 HUF
8,05
9,66
Esztergom (Gran in Ungarn), 1850 körül. Acélmetszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül. Lap szélén kisebb foltokkal. Üvegezett fa keretben 13,5x16,5 cm.
10488.

2 000 HUF
5,75
6,90
9
Vác (Waitzen), 1850 körül. Acélmetszet, papír, paszpartuban. Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts, Üvegezett fa keretben 14x17 cm.
10489.

2 000 HUF
5,75
6,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.