Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 70

Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
31426.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

1 200 HUF
Olaszország 1881. ESPOSIZIONE NAZIONALE - MILANO 1881 kétoldalas Sn emlékérem (46mm) T:2-,3 ph. Italy 1881. ESPOSIZIONE NAZIONALE - MILANO 1881 double-sided Sn commemorative medallion (46mm) C:VF,F edge error
31427.

Olaszország 1881. "ESPOSIZIONE NAZIONALE - MILANO 1881" kétoldalas Sn emlékérem (46mm) T:2-,3 ph. Italy 1881. "ESPOSIZIONE NAZIONALE - MILANO 1881" double-sided Sn commemorative medallion (46mm) C:VF,F edge error

3 000 HUF
Oroszország 2001. 150 éves a Moszkva-Szentpétervár vasútvonal aranyozott Br emlékérem (50mm) T:1-,2 (eredetileg PP) Russia 2001. 150th anniversary of the Moscow - St. Petersburg railroad gilt Br medallion (50mm) C:AU,XF (originally PP)
31428.

Oroszország 2001. "150 éves a Moszkva-Szentpétervár vasútvonal" aranyozott Br emlékérem (50mm) T:1-,2 (eredetileg PP) Russia 2001. "150th anniversary of the Moscow - St. Petersburg railroad" gilt Br medallion (50mm) C:AU,XF (originally PP)

1 200 HUF
Portugália 1988. XXIV. Olimpia jelzett Ag emlékérem eredeti tokban, peremen számozott (24,89g/0.925/40mm) T:1 Portugal 1988. XXIV. Olympiad hallmarked Ag commemorative medallion in original case, numbered on the edge (24,89g/0.925/40mm) C:UNC
31429.

Portugália 1988. "XXIV. Olimpia" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban, peremen számozott (24,89g/0.925/40mm) T:1 Portugal 1988. "XXIV. Olympiad" hallmarked Ag commemorative medallion in original case, numbered on the edge (24,89g/0.925/40mm) C:UNC

7 000 HUF
18,92
20,59
Románia 1976. Közlekedési Kutatási és Technológiai Tervező Intézet / Az elektronikus sínáramkörök megvalósítása Br emlékérem dísztokban (60mm) T:1- ragasztónyom Románia 1976. Institute of Research and Technological Design in Transport/ Realization of the Electronic Track Circuit of Romanian Conception (M.T.Tc. Institutul der Cercetari Si proiectari Tehnologice in transporturi / Realizarea Circuitului de Cale Electronic de Conceptie Romaneasca) C:AU gluemark
31430.

Románia 1976. "Közlekedési Kutatási és Technológiai Tervező Intézet / Az elektronikus sínáramkörök megvalósítása" Br emlékérem dísztokban (60mm) T:1- ragasztónyom Románia 1976. "Institute of Research and Technological Design in Transport/ Realization of the Electronic Track Circuit of Romanian Conception ("M.T.Tc. Institutul der Cercetari Si proiectari Tehnologice in transporturi / Realizarea Circuitului de Cale Electronic de Conceptie Romaneasca)" C:AU gluemark

4 000 HUF
Románia 1976. Közlekedési Kutatási és Technológiai Tervező Intézet / Az önjáró elektromos vonat megépítése Br emlékérem dísztokban (59mm) T:1 Románia 1976. Institute of Research and Technological Design in Transport / Construction of the Self-propelled Electric Train (M.T.Tc. Institutul der Cercetari Si Proiectari Tehnologice in Transporturi / Realizarea Trenului Electric Automotor) Br commemorative medallion in case (59mm) C:UNC
31431.

Románia 1976. "Közlekedési Kutatási és Technológiai Tervező Intézet / Az önjáró elektromos vonat megépítése" Br emlékérem dísztokban (59mm) T:1 Románia 1976. "Institute of Research and Technological Design in Transport / Construction of the Self-propelled Electric Train ("M.T.Tc. Institutul der Cercetari Si Proiectari Tehnologice in Transporturi / Realizarea Trenului Electric Automotor)" Br commemorative medallion in case (59mm) C:UNC

4 000 HUF
Románia 1993. 75de Ani de la Marea Unire 1918-1993 / Alba Iulia 1918 1 Decembrie 1993 kétoldalas vert Br emlékérem, eredeti dísztokban. Szign.: EBC (59mm) T:1-
31432.

Románia 1993. "75de Ani de la Marea Unire 1918-1993 / Alba Iulia 1918 1 Decembrie 1993" kétoldalas vert Br emlékérem, eredeti dísztokban. Szign.: EBC (59mm) T:1-

1 600 HUF
Románia 1997. 140 éves a Temesvár-Zsombolya vasútvonal - 1857-1997 Br emlékérem (47mm) T:1- (eredetileg PP) Romania 1997. 140th anniversary of the Timisoara-Jimbolia railroad - 1857-1997 Br medallion (47mm) C:AU (originally PP)
31433.

Románia 1997. "140 éves a Temesvár-Zsombolya vasútvonal - 1857-1997" Br emlékérem (47mm) T:1- (eredetileg PP) Romania 1997. "140th anniversary of the Timisoara-Jimbolia railroad - 1857-1997" Br medallion (47mm) C:AU (originally PP)

800 HUF
Románia 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani A román hadsereg Budapestre való bevonulásának 100. évfordulójára készített jelzett Ag emlékplakett, szélén sorszámozott, román és angol nyelvű tájékoztatóval, dísztokban (375,32g/0,925/80mm) Csak 100db készült belőle! T:1 Romania 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani hallmarked Ag commemorative plaque made for the 100th anniversary of the occupation of Budapest by the Romanian Army, numbered on edge, with romanian and english information, in case (375,32g/0,925/80mm) Only 100pcs were made! C:UNC
31434.

Románia 2019. "Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani" A román hadsereg Budapestre való bevonulásának 100. évfordulójára készített jelzett Ag emlékplakett, szélén sorszámozott, román és angol nyelvű tájékoztatóval, dísztokban (375,32g/0,925/80mm) Csak 100db készült belőle! T:1 Romania 2019. "Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani" hallmarked Ag commemorative plaque made for the 100th anniversary of the occupation of Budapest by the Romanian Army, numbered on edge, with romanian and english information, in case (375,32g/0,925/80mm) Only 100pcs were made! C:UNC

280 000 HUF
756,76
823,53
Románia 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani A román hadsereg Budapestre való bevonulásának 100. évfordulójára készített Br emlékplakett, szélén sorszámozott, román és angol nyelvű tájékoztatóval, dísztokban (80mm) Csak 50db készült belőle! T:1 Romania 2019. Intrarea Armatei Romane - August 1919 - Budapesta / 100 Deani Br commemorative plaque made for the 100th anniversary of the occupation of Budapest by the Romanian Army, numbered on edge, with romanian and english information, in case (80mm) Only 50pcs were made! C:UNC
31435.

120 000 HUF
324,32
352,94
Svájc 1998. Fribourg jelzett Ag emlékérem (31,20g/0.999/32mm) T:PP felületi karc Switzerland 1998. Fribourg hallmarked Ag commemorative medallion (31,20g/0.999/32mm) C:PP slightly scratched
31436.

Svájc 1998. "Fribourg" jelzett Ag emlékérem (31,20g/0.999/32mm) T:PP felületi karc Switzerland 1998. "Fribourg" hallmarked Ag commemorative medallion (31,20g/0.999/32mm) C:PP slightly scratched

7 500 HUF
20,27
22,06
Svájc 2001. St. Gallen jelzett Ag emlékérem (31,39g/0.999/32mm) T:PP kis patina, felületi karc Switzerland 2001. St. Gallen hallmarked Ag commemorative medallion (31,39g/0.999/32mm) C:PP small parina, slightly scratched
31437.

Svájc 2001. "St. Gallen" jelzett Ag emlékérem (31,39g/0.999/32mm) T:PP kis patina, felületi karc Switzerland 2001. "St. Gallen" hallmarked Ag commemorative medallion (31,39g/0.999/32mm) C:PP small parina, slightly scratched

7 500 HUF
20,27
22,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF