Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 36

DN I. Díj Amatőrverseny Br ügető emlékérem (87mm) T:1-
30946.

DN "I. Díj Amatőrverseny" Br ügető emlékérem (87mm) T:1-

3 200 HUF
8,65
9,41
Amerikai Egyesült Államok 2002. Salt Lake City (11xklf) jelvény az Olimpiai hivatalos szponzorainak (Coca-Cola, Kodak, McDonalds, Panasonic...stb.) logóival, üvegezett fa díszdobozban T:1 USA 2002. Salt Lake City (11xdiff) badges with the official sponsor logos (Coca-Cola, Kodak, McDonalds, Panasonic, etc.) of the Olympic Games in glasstop wooden case C:UNC
30947.

20 000 HUF
54,05
58,82
Ausztria 1906. Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906 kétoldalas peremén jelzett Ag sport emlékérem, hátlapon gravírozva JUNIOR DOPPELZWEIER (21,47g/0.900/36mm) T:1- / Austria 1906. Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906 double-sided Ag sport commemorative medallion, hallmarked on edge, engraved on reverse JUNIOR DOPPELZWEIER (21,47g/0.900/36mm) C:AU
30948.

Ausztria 1906. "Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906" kétoldalas peremén jelzett Ag sport emlékérem, hátlapon gravírozva "JUNIOR DOPPELZWEIER" (21,47g/0.900/36mm) T:1- / Austria 1906. ""Wiener Regatta Verein / XXVI. Amateur Ruder Regatta - 17. Juni 1906" double-sided Ag sport commemorative medallion, hallmarked on edge, engraved on reverse "JUNIOR DOPPELZWEIER" (21,47g/0.900/36mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Nagy-Britannia 1972. Essex Megyei Pisztoly Bajnokság / 1972 Nyári Bajnokság zománcozott, aranyozott fém díjérem (43x34mm) T:2 Great-Britain 1972. Essex County Pistol League / 1972 Summer League Division 8 IST N.G. Harvey L&E enamelled, gilt metal medal (43x34mm) C:XF
30949.

Nagy-Britannia 1972. "Essex Megyei Pisztoly Bajnokság / 1972 Nyári Bajnokság" zománcozott, aranyozott fém díjérem (43x34mm) T:2 Great-Britain 1972. "Essex County Pistol League / 1972 Summer League Division 8 IST N.G. Harvey L&E" enamelled, gilt metal medal (43x34mm) C:XF

1 000 HUF
Németország 1907. Első Frankfurti Úszóklub - Nemzetközi Verseny 1907. 07. 28. jelzett Ag díjérem mellszalagon, Ohlenschlager & Riemann gyártói jelzéssel (br.18,17g/0.800/~40x42mm) T:2 Germany 1907. Erster Frankfurter Schwimmclub - International Wettschwat 28. 07. 1907. hallmarked Ag award medal with ribbon, with Ohlenschlager & Riemann makers mark (gr.18,17g/0.800/~40x42mm) C:XF
30950.

Németország 1907. "Első Frankfurti Úszóklub - Nemzetközi Verseny 1907. 07. 28." jelzett Ag díjérem mellszalagon, "Ohlenschlager & Riemann" gyártói jelzéssel (br.18,17g/0.800/~40x42mm) T:2 Germany 1907. "Erster Frankfurter Schwimmclub - International Wettschwat 28. 07. 1907." hallmarked Ag award medal with ribbon, with "Ohlenschlager & Riemann" maker's mark (gr.18,17g/0.800/~40x42mm) C:XF

3 000 HUF
26
NDK 1964. DSSV - Magyarország/NDK - Rostock 1964 Br sportérem (48x71mm) T:2 GDR 1964. DSSV - Hungary/GDR - Rostock 1964 Br sport medal (48x71mm) C:XF
30951.

NDK 1964. "DSSV - Magyarország/NDK - Rostock 1964" Br sportérem (48x71mm) T:2 GDR 1964. "DSSV - Hungary/GDR - Rostock 1964" Br sport medal (48x71mm) C:XF

1 200 HUF
NSZK 1988. Olimpiai játékok - Steffi Graf Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (35mm) T:BU
30952.

NSZK 1988. "Olimpiai játékok - Steffi Graf" Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (35mm) T:BU

1 000 HUF
Szovjetunió 1980. Tallin 80 vitorlássport olimpiai Br emlékérem (6xklf), hátlapon az olimpiai versenyszámok típusai: STAR, TORNADO, FINN, 470, FLYING DUTCHMAN és SOLING műanyag/fa dísztokban (52mm) T:1 egyik tok sérült Soviet Union 1980. Tallin 80 Olympic Sailing commemorative Br medallions (6xdiff) with Olyimpic Sailing classes on reverse: STAR, TORNADO, FINN, 470, FLYING DUTCHMAN and SOLING in wooden/plastic display cases (52mm) C:UNC one case is damaged
30953.

Szovjetunió 1980. "Tallin 80" vitorlássport olimpiai Br emlékérem (6xklf), hátlapon az olimpiai versenyszámok típusai: "STAR", "TORNADO", "FINN", "470", "FLYING DUTCHMAN" és "SOLING" műanyag/fa dísztokban (52mm) T:1 egyik tok sérült Soviet Union 1980. "Tallin 80" Olympic Sailing commemorative Br medallions (6xdiff) with Olyimpic Sailing classes on reverse: "STAR", "TORNADO", "FINN", "470", "FLYING DUTCHMAN" and "SOLING" in wooden/plastic display cases (52mm) C:UNC one case is damaged

20 000 HUF
54,05
58,82
8db-os Br sportérem tétel, közte ~1900. Magyar Athletikai Club 1875 Br érem (37mm) T:2,2-
30954.

2 000 HUF
10xklf lövészeti sportérem tétel, néhány mellszalagon, közte 1940. Kőbányai Lövésznap aranyozott Br emlékérem (29x28mm) T:2-3
30955.

10xklf lövészeti sportérem tétel, néhány mellszalagon, közte 1940. "Kőbányai Lövésznap" aranyozott Br emlékérem (29x28mm) T:2-3

2 000 HUF
15db-os, vegyes magyar és külföldi sportérem-tétel T:2-3
30956.

1 600 HUF
31db-os, vegyes sportérem tétel T:vegyes
30957.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF