Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 36

~1910. Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért Br díjérem mellszalag nélkül (36mm) T:2 ph.
30922.

1 200 HUF
1920-as évekből Teszler János válogatott futballista hagyatéka: 20db fotó és fotó képeslap, 1db játékosigazolvány, 5db kivágott újságcikk, 11db fém díjérem, közte A Bécsi Futball Egyesület emlékéül (Zur Erinnenrung der Wiener Fussball Verband) jelzett Ag emlékérem (33mm/0.800/12,93g). Megtekintésre ajánlott! T:vegyes
30923.

1920-as évekből Teszler János válogatott futballista hagyatéka: 20db fotó és fotó képeslap, 1db játékosigazolvány, 5db kivágott újságcikk, 11db fém díjérem, közte 'A Bécsi Futball Egyesület emlékéül (Zur Erinnenrung der Wiener Fussball Verband)" jelzett Ag emlékérem (33mm/0.800/12,93g). Megtekintésre ajánlott! T:vegyes

20 000 HUF
54,05
58,82
11
30924.

1 200 HUF
1923. HAINESS JENŐNEK - A SZÖVETSÉGI KAPITÁNY 1923.X.7. Br labdarúgó sport emlékplakett márványtalapzaton (48x74x19mm) T:1-,2
30925.

3 800 HUF
10,27
11,18
Berán Lajos (1883-1943) 1926. Ferencvárosi Torna-Club 1899 kétoldalas Br díjplakett (38x59mm) T:2
30926.

Berán Lajos (1883-1943) 1926. "Ferencvárosi Torna-Club 1899" kétoldalas Br díjplakett (38x59mm) T:2

3 200 HUF
8,65
9,41
1926. Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja / 4x100m Bajnok Csapat 1926 fémjelzett Ag díjérem L.E. (Ludwig Ede) beütéssel (19,37g/0.800/35mm) + ~1920. Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága/ 4x400m Kerületi Bajnok Csapat II. ezüstözött Br díjérem mellszalagon (35mm) T:2 patina
30927.

5 000 HUF
~1930. Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja Zn díjérem (31mm) + 1951. Szakszervezetek Alapfokú Tornászbajnoksága 1951 / II. Br díjérem (41mm) T:2
30928.

1 000 HUF
~1930. 3xklf PSE lövész sportérem T:2,2-
30929.

~1930. 3xklf "PSE" lövész sportérem T:2,2-

1 200 HUF
30930.

3 600 HUF
9,73
10,59
30931.

1 600 HUF
1932. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége - Asztali tennisz csapatbajnokság 1932 jelzett Ag lapka (43x55mm) márványtalapzaton (60x85x10mm) T:2 patina
30932.

1932. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége - Asztali tennisz csapatbajnokság 1932" jelzett Ag lapka (43x55mm) márványtalapzaton (60x85x10mm) T:2 patina

2 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1934. Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája Ag díjérem HP beütéssel, Box 1934. N I. gravírozással, mellszalag és függesztőkarika nélkül (23,01g/37mm) T:2 kis ph. TP 278.
30933.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája" Ag díjérem "HP" beütéssel, "Box 1934. N I." gravírozással, mellszalag és függesztőkarika nélkül (23,01g/37mm) T:2 kis ph. TP 278.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF