Military

Number of items: 41

1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem nem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with not original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
31510.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem nem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with not original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.

1 200 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF
31511.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF

1 800 HUF
31512.

1 000 HUF
1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban viselői igazolvánnyal és adományozói okirattal T:1-
31513.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban viselői igazolvánnyal és adományozói okirattal T:1-

4 000 HUF
~1969. A Magyar Néphadsereg Br és ezüstpatinázott Br emlékérem pár (2x) egyik A Magyar Néphadseregtől feliratú tokban, egyik tok sérült, mindkettő műanyag MN plombával (32mm) T:1-
31514.

~1969. "A Magyar Néphadsereg" Br és ezüstpatinázott Br emlékérem pár (2x) egyik "A Magyar Néphadseregtől" feliratú tokban, egyik tok sérült, mindkettő műanyag "MN" plombával (32mm) T:1-

1 800 HUF
~1969. A Magyar Néphadsereg ezüstpatinázott fém emlékérem pár A Magyar Néphadseregtől feliratú plombált tokban (32mm) T:1-
31515.

~1969. "A Magyar Néphadsereg" ezüstpatinázott fém emlékérem pár "A Magyar Néphadseregtől" feliratú plombált tokban (32mm) T:1-

1 400 HUF
31516.

2 000 HUF
1981. Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem 10 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti, de sérült tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével, és igazolással T:2,2- hátlapon korr. NMK 659
31517.

1981. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti, de sérült tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével, és igazolással T:2,2- hátlapon korr. NMK 659

3 000 HUF
1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) részben festett, aranyozott Br plakett, eredeti tokban (70mm) T:1-
31518.

1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" részben festett, aranyozott Br plakett, eredeti tokban (70mm) T:1-

2 000 HUF
DN Honvédség - Védelem / Eredményes Katonai Pályára Irányításért - Honvédelmi Miniszter Br emlékplakett eredeti dísztokban (115mm) T:1-
31519.

DN "Honvédség - Védelem / Eredményes Katonai Pályára Irányításért - Honvédelmi Miniszter" Br emlékplakett eredeti dísztokban (115mm) T:1-

7 000 HUF
18,92
20,59
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN 1956 / 56-os Szövetség jelzett Ag emlékérem tokban (33,49g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)
31520.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) DN "1956 / 56-os Szövetség" jelzett Ag emlékérem tokban (33,49g/0.925/42,5mm) T:1- (PP)

7 000 HUF
18,92
20,59
ifj. Szlávics László (1959-) DN Kossuth Lajos / Emlékül a Magyar Honvédségtől kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-
31521.

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Kossuth Lajos / Emlékül a Magyar Honvédségtől " kétoldalas Cu emlékérem (39mm) T:1-

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF