Military

Number of items: 41

1873. Hadiérem kitüntetésének eredeti mellszalagja sérült állapotban (fém rögzítő hiányzik) Hungary 1873. original ribbon of the Military Medal decoration in damaged condition (metal fastener missing) NMK 231.
31486.

1 000 HUF
2,89
3,51
31487.

1 000 HUF
2,89
3,51
13
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with not own ribbon C:XF NMK 249.
31488.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with not own ribbon C:XF NMK 249.

2 000 HUF
5,78
7,02
Osztrák-Magyar Monarchia / Sasvár 1902. Ő FELSÉGE A KIRÁLYI ÉS A NÉMET TRÓNÖRÖKÖS JELENLÉTÉBEN 1902 ÉV SZEPTEMBER HAVÁBAN SASVÁR VIDÉKÉN MEGTARTOTT ŐSZI HADGYAKORLATOK EMLÉKÉÜL Br medál (29mm) T:3 sérült fül
31489.

Osztrák-Magyar Monarchia / Sasvár 1902. "Ő FELSÉGE A KIRÁLYI ÉS A NÉMET TRÓNÖRÖKÖS JELENLÉTÉBEN 1902 ÉV SZEPTEMBER HAVÁBAN SASVÁR VIDÉKÉN MEGTARTOTT ŐSZI HADGYAKORLATOK EMLÉKÉÜL" Br medál (29mm) T:3 sérült fül

3 000 HUF
8,67
10,53
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 ü. Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with not original ribbon C:XF ding NMK 269.
31490.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 ü. Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with not original ribbon C:XF ding NMK 269.

2 000 HUF
5,78
7,02
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2,2- Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with ribbon C:XF,VF NMK 269.
31491.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2,2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with ribbon C:XF,VF NMK 269.

3 000 HUF
8,67
10,53
9
~1910-1920. 3db piros-fehér szalagsáv Vitézségi Érem és Katonai Jubileumi Kereszt kitüntetésekhez
31492.

3 000 HUF
8,67
10,53
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. I. Ferenc József / Nemzetek háborúja Br patrióta medál BALMBERGER gyártói jelzéssel (22mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Joseph I / Nations War (Kaiser Franz Joseph I. v. Oesterreich / Völkerkrieg 1914 Br patriotic medal with makers mark BALMBERGER (22mm) C:VF
31493.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Ferenc József / Nemzetek háborúja" Br patrióta medál "BALMBERGER" gyártói jelzéssel (22mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph I / Nation's War (Kaiser Franz Joseph I. v. Oesterreich / Völkerkrieg 1914" Br patriotic medal with makers mark "BALMBERGER" (22mm) C:VF

2 000 HUF
5,78
7,02
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.
31494.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.

3 000 HUF
8,67
10,53
11
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Br emlékérem (21mm) T:2
31495.

Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem (21mm) T:2

2 000 HUF
5,78
7,02
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on original ribbon C:XF NMK 295.
31496.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on original ribbon C:XF NMK 295.

3 000 HUF
8,67
10,53
13
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration without ribbon C:XF  NMK 295.
31497.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.

1 200 HUF
3,47
4,21
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.