Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 232

Bognár György (1944-) 1990. 20 éves a MÉE Pápai Csoportja / Pápa 1970-1990 Br emlékérem (42,5mm) T:1  Adamo PP4
30714.

Bognár György (1944-) 1990. "20 éves a MÉE Pápai Csoportja / Pápa 1970-1990" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo PP4

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1990. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS8
30715.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS8

1 200 HUF
Bognár György (1944-) / Szentirmai Zoltán (1941-) 1990. Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve - MÉE Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo BP34
30716.

Bognár György (1944-) / Szentirmai Zoltán (1941-) 1990. "Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve - MÉE" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP34

1 400 HUF
9
Bognár György (1944-) 1991. MÉE Nógrád Megyei Szervezete - Salgó vára Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo ST10
30717.

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Nógrád Megyei Szervezete - Salgó vára" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo ST10

1 600 HUF
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
30718.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1991. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo GS10
30719.

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS10

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1991. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid Br emlékérem (42,5 mm) T:1 GS11
30720.

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 GS11

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP
30721.

7 500 HUF
20,27
22,06
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30722.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben Br emlékérem (42,5mm) T:1
30723.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" Br emlékérem (42,5mm) T:1

800 HUF
Bognár György (1944-) 1993. MÉE Pápai Csoport - 100 éves a pápai Jókai Kör Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo PP5
30724.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Pápai Csoport - 100 éves a pápai Jókai Kör" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo PP5

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1993. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS12
30725.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS12

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF