Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 24

15608.

7 000 HUF
20,23
24,56
Ifj. Papp László: Édesapám, Papp Laci. Harc ringen belül és kívül. Bp.,2004, Tinta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok aláírt fotója, 14x9 cm
15609.

14 000 HUF
40,46
49,12
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15610.

3 000 HUF
8,67
10,53
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
15611.

3 000 HUF
8,67
10,53
15612.

15 000 HUF
43,35
52,63
15613.

4 000 HUF
11,56
14,04
Professor Fritz Winther: Körperbildung als Kunft und Pflicht. München, 1915., Delphin-Verlag. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadozott, laza kötéssel. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15614.

1 200 HUF
3,47
4,21
15642.

1 000 HUF
2,89
3,51
Sportzsebkönyv. Sporteredményeink statisztikája 1945-1955. Magyar sportolók eredményei az olimpiai játékokon. Világ, Európa és országos csúcseredmények. Bp., 1956, Közgazdasági és jogi könyvkiadó. Összeáll.: Dr. Tamásy József. Török Mihály rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés szakadozott állapotban.
15643.

800 HUF
2,31
2,81
15644.

1 400 HUF
4,05
4,91
Major János- Nagy Béla - Szücs László: Fradi labdarúgó szakosztály története. 444-en zöld-fehérben. Bp, 1972, Sportpropaganda. Foltos, kissé gyűrött és szakadt papírkötésben.
15645.

1 000 HUF
2,89
3,51
Török Ferenc: Pergamen. Rózsavölgyi István futóévei. Bp., 1999, Nyi-ki Bt. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
15646.

2 000 HUF
5,78
7,02

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.