Books: Social sciences

Number of items: 28

Dr. Salgó Sándor: Önismeret-Emberismeret. Új gyakorlati jellem,- és képességtan. Pécs, 1944, Pannonia Kiadás. Félvászon kötésben.
17136.

2 000 HUF
5,78
7,02
Dr. Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Bp., 1881, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói megviselt egészvászon kötés,
17137.

2 000 HUF
5,78
7,02
Erdődi János: Neveléstan. I. rész: Embertan. Bp.,1881, Lauffer Vilmos. Félvászon kötés, sérült gerinccel.
17138.

2 000 HUF
5,78
7,02
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság, 132 p. Kiadói papírkötés, kopott gerinccel, borítón töréssel.
17139.

1 800 HUF
5,20
6,32
Putz Éva: A kolonyi lagzi. Pozsony, 1943., (Concordia-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17140.

1 400 HUF
4,05
4,91
Fodor Ferenc: Magyar föld, magyar élet. Bp., 1944., Szent István-Társulat, 405+3 p.+ XXXII t. II. kiadás. Kiadói papírkötés. Honismeret c. könyv kissé foltos és szakadt papírborítójával.
17141.

1 400 HUF
4,05
4,91
17142.

1 800 HUF
5,20
6,32
Újszászy Kálmán: A falu. Útmutatás a falu tanulmányozásához. Hasonmás kiadás. hn., 1992, Kazinczy Ferenc Társaság. Kiadói papírkötés , jó állapotban.
17143.

1 200 HUF
3,47
4,21
Fülemile Ágnes, Stefány Judit: A kazári női viselet változása a XIX-XX. században. Dissertationes Ethnographicae 7. Tanulmányok az anyagi kultúra köréből. Bp., 1989. Példányszám:1000. Kiadói papírkötésben.
17144.

1 000 HUF
2,89
3,51
17145.

800 HUF
2,31
2,81
17146.

800 HUF
2,31
2,81
17147.

1 000 HUF
2,89
3,51

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.