Books: Religion

Number of items: 33

17244.

2 200 HUF
5,95
6,47
Tóvölgyi Titusz: Van-e más világ? (A szellemek országából.) Bp., 1897. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé elvált, kopottas állapotban.
17245.

1 000 HUF
20
17246.

1 000 HUF
Doumergue Emil: Kálvin jelleme. Budapest, 1922, Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség, 114 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült és hiányos borítóval.
17247.

1 400 HUF
Kemenczky Judit: Templomszáj. A bűnbánat és vigasztalások könyve, amelyeket Assisi Szent Ferenc világi követője a Szentlélek ösztönzésére és sugalmazására eleget téve 1998 nyarán és őszén lelkéből átmásolt. Bp.,2002, Masszi. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17248.

1 400 HUF
Just Béla: A modern francia katolikus irodalom. első kötet. Magyar kultúra könyvtár 7-8. szám. Bp., 1935, Pázmány Péter Irod. Társ. Kiad. Kiadói papírkötés, kopottas , néhol szakadt állapotban.
17249.

1 000 HUF
Utry Gergely: Az amerikai ortodox egyház. Miskolc, 2000, Miskolci Orthodox Múzeumért Alapítvány. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17250.

1 200 HUF
A magyar református egyház története. Szerk.: Bíró Sándor és Szilágyi István. Bp., 1949, Kossuth. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
17251.

1 400 HUF
Korán. Fordította: Simon Róbert. Főszerk.: Hahn István. Prométheusz könyvek 17. Bp., 1987, Helikon. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban. + Simon Róbert: A Korán világa. Prométheusz könyvek 17. Bp., 1987, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
17252.

1 600 HUF
Karen Armstrong: Isten története. A judaizmus, a kereszténység és az iszlám 4000 éve. Ford.: Rézműves Zoltán. Bp., 1997, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17253.

1 400 HUF
P. Martin von Cochem: Das große Leben und Leiden unsers Herrn und Heilandes Jesu Christi und seiner glorwürdigen Mutter Maria. Nebst dessen größerem Krankenbuch als Anhang. Freiburg im Breisgau, (1870), Herdersche Verlagshandlung, 1 t.+VIII+871 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, javított címképpel.
17254.

3 000 HUF
17255.

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF