Books: Religion

Number of items: 33

Wiseman Miklós (Nicholas Wiseman): Fabiola vagy a katakombák egyháza. Ford. Hauded Ágoston. Bp., 1888, Szent István Társulat. Szövegközti illusztrációkkal. Vászonkötésben, bordó lapszélekkel, a Gottermayer-kötészetből, kis kopásokkal.
17232.

4 000 HUF
Slawicet Rágsty...to gest Kancyonal , a nebo kniha Pisebnj . Wytisstený w Hradcy Králowé nad Labem 6 Macslawa Sybelly . 1719. Cseh nyelvű imádságos ésé énekes könyv. Korabeli elvált borítójú egészbőr kötésben / Czech religious book. Damaged full leather binding. 843 + 2 p.
17233.

5 000 HUF
[Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krestanská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ... Hozzákötve: 2 további imakönyv Pest, 1858, Trattner-Károlyi, Rézveretes egészbőr-kötésben, kopott, sérült borítóval, egy hiányzó rézkapoccsal, laza kötéssel, hiányos, megviselt
17234.

[Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum: Pjsně Duchownj, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ... Hozzákötve: 2 további imakönyv Pest, 1858, Trattner-Károlyi, Rézveretes egészbőr-kötésben, kopott, sérült borítóval, egy hiányzó rézkapoccsal, laza kötéssel, hiányos, megviselt

1 000 HUF
Dr. Révay József : Szentek legendái. Reprint kiadás. hn., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. Bontatlan csomagolásban.
17235.

2 800 HUF
7,57
8,24
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Emlékkönyve. Közrebocsátja a Kongresszus Előkészítő Főbizottsága. Bp., 1938, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17236.

1 600 HUF
A párizsi hóráskönyv. Bp., 1985, Helikon. Facsimile kiadás. Kiadói bársony-kötés, fém veretekkel, hiányzó kapcsokkal. Számozott (4000/2778.) példány.
17237.

2 000 HUF
15
Hock János: Vigasztalások könyve. Elmélkedések és hangulatok. Bp., 1903., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
17238.

3 000 HUF
17239.

4 200 HUF
11,35
12,35
Várady József: Tiszáninnen református templomai. 5. sz. pótfüzete: A lelkészek neve és sírjaik. Debrecen, 2006, Litográfiai Nyomda. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17240.

1 600 HUF
Várady József: Tiszáninnen református templomai. 6. sz. pótfüzete: Egyházkerületi arcképcsarnok. Debrecen, 2007, Litográfiai Nyomda. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17241.

1 600 HUF
Puskely Mária: Keresztény szerzetesség.Történelmi kalauz I. Bp., 1995, Bencés. Mudrák Attika fényképeivel illusztrált. Miskolci Megyei levéltár volt példánya. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
17242.

2 000 HUF
Dr. Med. Hynek R. W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Ford.: Czékus Géza. Bp., 1937, Korda Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a borító széleken kis szakadásokkal, kissé laza kötéssel.
17243.

1 800 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF