Books: Other languages

Number of items: 13

Lothar Schleggendorfer: Nimm mich mit. Ein lehrreiches Bilderbuch. 214. képes oldal aranyozott egészvászon kötésben., Sérült, de nem hiányos / Damaged linen binding
17265.

12 000 HUF
32,43
35,29
17266.

4 000 HUF
15
Wege der Weisheit sorozat 8 kötete: Dalai Lama: Der Friede beginnt in dir; Richard WIlhelm: I Ging; Franz Carl Endres-Annemarie Schimmel: Das Mysterium der Zahl; Richard Wilhelm: Dschuang Dsí; Laotse: Tao te king, Hans Wolfgang Schumann: Buddhismus; Barbara C. Sproul: Schöpfungsmythen der westlichen Welt, Die Edda. Augsburg, Weltbild Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, egy kötet kivételével mind bontatlan kiadói zsugorfóliában.
17267.

5 000 HUF
Carl Julius Weber: Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. 1.-2. és 11.-12., két kötetben. Stuttgart, 1868, Riegersche Verlagsbuchhandlung (A. Benedict). Német nyelven. Bordázott gerincű, aranyozott félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
17268.

1 200 HUF
2 db könyv, kínai nyelven, ismeretlen szerzőtől, feltehetően oktatási célt szolgáló kiadványok. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval / 2 books in Chinese language, probably educational.
17269.

2 000 HUF
Isolde: Tap dancing made easy. London, 1937, C. Arthur Pearson. Revised edition. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
17270.

2 000 HUF
Victor Mollo, Nico Gardener: Bridge for beginners. London, 1963, Pan Books Ltd. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17271.

1 200 HUF
2 db könyv, kínai nyelven, ismeretlen szerzőtől és tartalommal. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval / 2 books in Chinese language, unknown author and content.
17272.

2 000 HUF
17273.

1 400 HUF
17274.

1 000 HUF
M. berndt , Catherine H. Berndt: The first Australians. Sydney, 1974, Ure Smith. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító.
17275.

1 000 HUF
17276.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF