Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 28

Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp, 1981, Gondolat. Második, bővített kiadás. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
17108.

6 000 HUF
Bikafalvi Máthé Domokos: A legszükségesebb tudnivalók a fogak és száj ápolásáról. Bp., 1876, szerzői (Franklin-Társaulta nyomdája). 27 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval. Címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. Helyenként foltos lapokkal. Ritka!
17109.

5 000 HUF
11
H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Budapest, 1938, Dante. Kiadói egészvászon kötés,kissé kopott borítóval, ettől eltekintve jó állapotban.
17110.

1 600 HUF
Dr. Aujeszky Aladár: A baktériumok természetrajza. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat.189 rajzzal és 5 melléklettel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17111.

4 000 HUF
Dr. Gróf Teleki Pál, Dr. Vargha György:Modern földrajz és oktatása. Félvászon kötésben, kissé laza kötéssel.
17112.

1 400 HUF
1940 Új Universum. III. köt. Szerk.: Cavallier József. Bp.,(1940),Franklin, 156 p.+XXXIV t. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, foltos, iskolai ajándékozási sorokkal.
17113.

1 600 HUF
Fekete János: Alkohológia. Kézirat. Bp., 1985, Tankönyvkiadó. 225p. Készült 315 pédányban. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés, gerincen a szerző és cím tollal feliratozva.
17114.

1 200 HUF
Hédervári Péter: Évezredek, vulkánok, emberek. Bp., 1981. Kossuth. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
17115.

1 800 HUF
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a kötés részben elvált, a könyvtest elvált a borítótól.
17116.

1 000 HUF
Réthy Károly: Drágakövek és gyöngyök. Kolozsvár, 1990, Dacia Könyvkiadó. A szerző rajzaival illusztrálva. Papírkötésben. A hátsó borítón tollal és filccel írt jelölések. Kissé kopott borítóval.
17117.

1 000 HUF
Jeanne Cavellos: A csillagok útján. Egy asztrofizikus független kutatásai az űrutazásról, az idegenekről, a bolygókről és a robotokról, különös tekintettel a Csillagok háborújac. film és könyv állításaira. Ford.:Steinbach Júlia és Micsik Tamás. Bp., 2001, Athenaeum 2000. Kiadói papírkötés,
17118.

1 200 HUF
17119.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF