Books: Minibooks

Number of items: 16

Vegyes minikönyv tétel: kb 30 db
17278.

5 000 HUF
14,45
17,54
Vegyes minikönyv tétel: kb 20 db
17279.

5 000 HUF
14,45
17,54
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kísérőtanulmánnyal, kiadói papírtokban.
17280.

1 600 HUF
4,62
5,61
Katona József: Bánk bán. Bp., 1977, Szépirodalmi. Az 1899-ben megjelent Pesti Napló nagy képes díszkiadásának reprintje. Kiadói műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17281.

1 200 HUF
3,47
4,21
11
Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1977, Szépirodalmi. Az 1916-ban megjelent Nyugat kiadás reprintje. Kiadói műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival. Keresztury Dezső előszavával. Bp., 1970, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, műanyag fóliában.
17282.

1 000 HUF
2,89
3,51
Omar Khajjam Rubáiját. Hn., é.n., k.n. Kiadói kartonált papírkötés.
17283.

2 000 HUF
5,78
7,02
T. Surányi Anna: 30 év a Zsolnay gyárban. H.n., é.n., Jókai Mór Városi Könyvtár. Gazdag színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17284.

T. Surányi Anna: "30 év a Zsolnay gyárban." H.n., é.n., Jókai Mór Városi Könyvtár. Gazdag színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

2 000 HUF
5,78
7,02
Hárs Éva: Zsolnay. Bp., 1998, Helikon. Kiadói bársony-kötés, porcelán plakettel, jó állapotban, papír tokban.
17285.

5 000 HUF
14,45
17,54
20
Tari Eszter művészete. Pápa, 2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.
17286.

1 200 HUF
3,47
4,21
Jókai Mór: Kertészgazdászati jegyzetek. Az 1896. évi kiadás reprintje, Bp., é.n., Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben.
17287.

800 HUF
2,31
2,81
A szegedi boszorkánypörök. Vál., összeáll. és a bevezetőt írta: Oltvai Ferenc. Bp.,1976, Közgazdasági és Jogi. Minikönyv. Kiadói egészvászon kötés.
17288.

1 000 HUF
2,89
3,51
Chemia dióhéjban. I. rész. Szervetlen chemia. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17289.

1 000 HUF
2,89
3,51

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.