Books: Military Number of items: 27
2326641
16578
388
Books: Military
Other collectibles
Carlo Salsa: Lövészárok. I. köt. Ford.: Kilényi Márton. Frontregények. Bp.,én.,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1 000 HUF
2330379
16579
388
Books: Military
Other collectibles
Bencze László: A Piave-Front. H.n., 2003, Hadtörténelmi Levéltár / "Múlttal a Jövőért" Alapítvány. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2326955
16580
388
Books: Military
Other collectibles
A Magyar Köztársaság fegyveres erőinek szolgálati szabályzata. H.n., 1997, Magyar Honvédség. Előzéklapon és címlapon rövid tollas jelöléssel. Kiadói műbőr kötés, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
2332139
16581
388
Books: Military
Other collectibles
Karsa Ferenc: Szabadságharcos napló. H.n., 1993, Zrínyi Kiadó. Kiadói papír kötésben.
1 200 HUF
2332123
16582
388
Books: Military
Other collectibles
Nagy László: Egy ezredév Magyarország hadtörténelméből. Bp., 1994, MH Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ. Kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
2002745
16583
388
Books: Military
Other collectibles
Friedrich Schilling: Flieger an allen Fronten. Berlin,1936,Scherl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
1 000 HUF
2332128
16584
388
Books: Military
Other collectibles
Négyesi László: Szent István, a katona. Bp., 1999, Honvéd. Kiadói papírkötésekben.
1 200 HUF
2332112
16585
388
Books: Military
Other collectibles
Csikány Tamás: Psotta Móric honvéd ezredes. Bp., 1993, MH Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ. Kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
2331224
16586
388
Books: Military
Other collectibles
Razin: A hadművészet története. I. kötet. A háború a rabszolgatartó korszakának hadművészete. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 3200 példányban.
1 400 HUF
2324318
16587
388
Books: Military
Other collectibles
2324248
16588
388
Books: Military
Other collectibles
2203861
16589
388
Books: Military
Other collectibles
Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. 4 térképvázlattal. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035