Books: Military

Number of items: 27

A magyar királyi honvédség története. 1868-1918. Írta: Suhay Imre tábornok vezetése alatt a M. Kir. Hadtörténelmi levéltár részéről kirendelt bizottság. Szerk.: Berkó István. Garay Ákos festőművész rajzaival. Bp.,1928, M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár, 601 p. + 3 (színes.) t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen ki sérüléssel, 8 színes képtábla és 4 fekete-fehér kép hiányzik, 3 oldalon nagyméretű, az oldal jelentős részét érintő kívágással.
16566.

28 000 HUF
80,92
98,25
Uniformen der alten Armee. München, Waldorf Astoria Zigarettenfabrik GmbH. Kiadói, javított papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16567.

10 000 HUF
28,90
35,09
Dr. Vasadi Balogh György (szerk.): Fegyverben. Két év a III/69-es hindenburg-bakák háborus életéből. Bp., é.n., Zászlóalj tisztikara (Kereskedelmi nyomda.). 86p. Egész oldalas és szövegközti fotókkal gazdagon illusztrálva. Fűzve, zsinórral átkötött, illusztrált, jobb alsó sarkában sérült és hiányos kiadói borítóban. Korabeli ajándékozási sorokkal.
16568.

8 000 HUF
23,12
28,07
16569.

5 000 HUF
14,45
17,54
16570.

3 000 HUF
8,67
10,53
James Bacque: A megtervezett halál. Bp., 2008, Gede Testvérek Bt. Kiadói kartonált kötésben.
16571.

3 000 HUF
8,67
10,53
Litvay Ottó: Harcoltam a Donnál Orczy Sándor visszaemlékezései. Miskolc,2010,Borsod -Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárért Alapítvány kiadványa,papírkötés
16572.

3 000 HUF
8,67
10,53
10
3 db II. világháborús, német páncélosok álcázása és jelölése témájában kiadott angol nyelvű könyv: Bruce Culver, Bill Greer: Panzer Colors I. Camouflage of the German Panzer Forces 1939-45. Carrolton, 1978, Squadron/ Signal. 95 p. Fekete-fehér és színes képekkel nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés + Bruce Culver, Bill Greer: Panzer Colors II. Markings of the German Army Panzer Forces 1939-45. Carrolton, 1978, Squadron/ Signal. 95 p. Fekete-fehér és színes képekkel nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Bruce Culver, Bill Greer: Panzer Colors III. Markings of the German Army Panzer Forces 1939-45. Carrolton, 1984, Squadron/ Signal. 95 p. Fekete-fehér és színes képekkel nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
16573.

1 800 HUF
5,20
6,32
31
A Japán háborús bűnösök baktériumpere. A japán hadsereg volt tagjai ellen a baktériumfegyver előkészítése és alkalmazása miatt lefolytatott bűnvádi eljárás anyaga. Ford.:S. Nyírő József, Zalai Edvin. Bp., 1951, Szikra. Volt könyvtári példány. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé kifakult állapotban.
16574.

1 000 HUF
2,89
3,51
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopottas papír védőborítóval, jó állapotban.
16575.

1 000 HUF
2,89
3,51
16576.

1 000 HUF
2,89
3,51
A magyar katonai gondolkodás története. Tanulmánygyűjtemény. Szerk.: Ács Tibor. Budapest, 1995, Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16577.

900 HUF
2,60
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.