Books: Law

Number of items: 13

15659.

5 000 HUF
14,45
17,54
A légi közlekedés jogszabályai. Szerk.: Felső-Torjai Dr. Pethő Ádám. Budapest, 1943. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban
15660.

3 600 HUF
10,40
12,63
15661.

3 000 HUF
8,67
10,53
1894: XXXI. tc. a házassági jogról kiegészítve a vonatkozó törvényekkel és betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1894, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Egészvászon kötés, sérült kötéstáblákkal, viseltes állapotban.
15662.

2 600 HUF
7,51
9,12
Werbőczy István Hármaskönyve. Az 1897-es Franklin-Társulat-féle változat facsimile kiadása. Pécs, 1989, Szikra Nyomda. Megjelent 5000 példányban. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű műbőr kötés.
15663.

1 800 HUF
5,20
6,32
37
Dr. Kovács Marcel: Az új polgári perrendtartás és az életbeléptetési törvények zsebkönyve. Bp., 1914, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, hátsó védőlap gyűrött, kissé kopottas állapotban.
15664.

2 600 HUF
7,51
9,12
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15665.

1 200 HUF
3,47
4,21
Dr. Marton Géza: A római magánjog elemeinek tankönyve. Institúciók. Debrecen, 1937, Méliusz. Negyedik kiadás. Ceruzás aláhúzásokkal. Kiadói félvászon-kötés, szakadt állapotban.
15666.

1 200 HUF
3,47
4,21
33
Dr. Angyal Pál: A magyar büntetőjog tankönyve. Bp., 1942, kn . Kézirat gyanánt. Nyolcadik kiadás. Félvászon-kötés, kopott állapotban. Aláhúzásokkal.
15667.

2 000 HUF
5,78
7,02
26
Vadas Jenő-Kertész Jenő: Utmutató az ügyvédi vizsgálatra. Függelékül: Ügyvédi könyvtár-jegyzetek. Bp., 1917,. Politzer Zsigmond és Fia, 80 p. Kiadói kissé szakadt papírkötés.
15668.

1 000 HUF
2,89
3,51
15669.

2 000 HUF
5,78
7,02
15670.

1 800 HUF
5,20
6,32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.