Books: Judaica

Number of items: 28

17204.

19 000 HUF
54,91
66,67
Wajlaket Joszef: Responsum. Bonyhád, 1901, k.n. Félvászon kötésben, sérült gerinccel. Héber nyelven.
17205.

15 000 HUF
43,35
52,63
Héber nyelvkönyv kezdőknek. I. rész. A mai Izrael nyelve kezdőknek. I. rész. Összeáll.: Raj Tamás. Bp., én., Makkabi. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17206.

4 000 HUF
11,56
14,04
1939-1945. We have not forgotten=Nous navons pas oublié.= Wir haben es nicht vergessen. Warszawa, 1962, Polonia Publishing House. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17207.

5 000 HUF
14,45
17,54
17208.

4 000 HUF
11,56
14,04
17209.

2 800 HUF
8,09
9,82
Matyikó Sebestyén József: Zsidók Siófokon. Debrecen,2000, Ethnica. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17210.

1 600 HUF
4,62
5,61
Rudolf Kommoss: Juden hinter Stalin. Die Jüdische Vormachtstellung in der Sowjetunion, auf Grund amtlicher Sowjetquellen dargestellt. Bremen, 1989, Faksimile-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Reprint. Kiadói papírkötés.
17211.

1 600 HUF
4,62
5,61
2 db imakönyv - Weisz Gábor: Rachel, imák zsidó nők számára. Bp., Schwarz Ignác. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Dr. Kiss Arnold: Noémi. Imádságok zsidó lányok számára. Bp., 1916, Schlesinger. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
17212.

4 000 HUF
11,56
14,04
Szita Szabolcs: Utak a pokolból. Magyar deportáltak az annektált Ausztriában. 1944-1945. hn., 1991, Metalon. Kiadói papírkötés.
17213.

1 400 HUF
4,05
4,91
Frank Sándor: Halljad Izrael! Igetanulmányok, könyvismertetés, helyszíni beszámolók. Sajószentpéter, 1996, Magánkiadás. Kiadói papírkötés, címlap és az első két lap foltos.
17214.

1 200 HUF
3,47
4,21
17215.

1 000 HUF
2,89
3,51

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 388:
From 10-18 February
Viewing from 15 February
Payment deadline is 4 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.